Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

AutoMapa Europa - odnowienie licencji

powrót do listy

AutoMapa Europa - odnowienie licencji

Kod produktu: AM-WCEEURNV
Grupa towarowa: urządzenia GPS - nawigacja satelitarna
Producent: Auto Mapa
CENA NETTO: 210.57 zł

259.00 zł

Dostępne zdjęcia:

Opis

Odnowienie licencji WIndows CE: Licencja z nie aktualną subskrybcją dłużej niż 2 lata podlega odnowieniu. Nie jest możliwy zakup subskrybcji, należy wykupić odnowienie licencji.AutoMapa - Twój niezawodny pilot
AutoMapa jest pierwszym systemem nawigacji satelitarnej, który zawiera trójwymiarowe wizualizacje budynków w miastach i miejscowościach Polski i Europy, co lokuje go w ścisłej światowej czołówce samochodowych systemów nawigacyjnych.

Dzięki kompletnej siatce dróg w Polsce i dostępnych jedynie w AutoMapie adresom przypisanym do konkretnych budynków umożliwia, z niespotykaną dotąd precyzją, nawigację zarówno po krajowych jak i europejskich drogach.

Najdokładniejsze plany nawigacyjne miast, setki tysięcy dokładnie opisanych Punktów Użyteczności Publicznej (POI), unikatowa społeczność użytkowników portalu Miplo.pl i głos mistrza kierownicy – Krzysztofa Hołowczyca, to znaki rozpoznawcze AutoMapy.
Najlepsze na rynku mapy
AutoMapa to zdecydowanie najlepsze na rynku mapy, które dostępne są w trybie offline z danymi on-line aktualizującymi dane drogowe w czasie rzeczywistym. Wykorzystuje przy tym dane o miejscach niebezpiecznych przygotowane z Policją i Fundacją Krzysztofa Hołowczyca „Kierowca Bezpieczny”, dane o przejazdach kolejowych opracowane wspólnie z PKP (blisko 30 tys.) oraz dane o terenach leśnych opracowane na potrzeby i zgodnie ze specyfiką Lasów Państwowych.

Nasze mapy są przygotowywane w oparciu o autorskie dane, które są o wiele bogatsze w treści, niż inne dostępne na rynku. Działają bez względu na dostępność internetu, cechuje więc je duża niezawodność i pewność użycia w każdych warunkach. Podczas podróży użytkownicy posiadają dostęp do wielu przydatnych funkcji takich jak system AutoRadar, informacje o korkach czy asystent pasa ruchu działający zarówno w miastach jak i na trasach przejazdu.

 • mapy mają dokładność 1 metra
 • posiadają 678 tys. dróg wszystkich kategorii w Polsce
 • mają 100% pokrycia miejsc zamieszkania
 • uwzględniają wszystkie miasta i miejscowości
 • mają ponad 3,1 mln kształtów budynków
 • ponad 7,1 mln adresów punktowych
 • ponad 800 tys Użytecznych Punktów w Polsce i miliony w Europie
  Wiarygodność danych
  Wiarygodność naszych danych znajduje powszechne odbicie na rynku.

  AutoMapa jest w wykorzystywana przez instytucje państwowe w ramach umowy obejmującej służby ratunkowe i służby zarządzania kryzysowego.

  Z AutoMapy korzystają m.in:
 • Policja (w pojazdach i systemach lokalizacji, wyszukiwarka adresów (najlepsze pokrycie i jakość danych),
 • Straż Pożarna (w systemie SMOK. Wdrożenie we wszystkich Wojewódzkich Komendach PSP),
 • Pogotowie Ratunkowe (do optymalnego określenia czasu dojazdu (ETA), wyboru radiowozu/karetki do zdarzenia (czasowe strefy dojazdu),
 • Służby Miejskie

  AutoMapa jest również najpopularniejszym wyborem wśród kierowców TAXI i kurierów jak również punktem odniesienia podczas medialnych testów aplikacji nawigacyjnych.
  LiveDrive! - O korkach wiesz wszystko
  Dzięki LiveDrive! użytkownicy uzyskują dostęp do aktualnych danych o natężeniu ruchu drogowego. Dane te dostępne są zarówno w czasie rzeczywistym (poprzez sieć i technologię IP Traffic) jak i (dla starszych urządzeń) w oparciu o dane statystyczne dostępne również bez Internetu. Posiadamy wiele źródeł danych traffic (użytkownicy, floty, monitoring etc) co pozwala nam na precyzyjne określenie rzeczywistej sytuacji na drogach. Dzięki LiveDrive! możliwe jest również bieżące reagowanie na zmieniającą się sytuację drogową.

  AutoMapa potrafi czasowo otwierać i zamykać ulice, jak również doraźnie zmieniać ich kierunkowość. W czasie rzeczywistym otwierane są w mapach nowo oddawane odcinki dróg a operatorzy monitorują sytuację 24h/doba.

  Z AutoMapą pewnie ominiesz korki i dotrzesz do celu zawsze na czas.
  AutoRadar. Wymieniaj informacje z innymi
  AutoRadar to narzędzie dla kierowców służące wymianie informacji drogowych. Możesz więc zapomnieć o mandatach!

  Dzięki niemu użytkownicy AutoMapy mogą przekazywać informacje m.in o tym, gdzie znajduje się kontrola drogowa, gdzie zwolnić, aby nie zapłacić mandatu a także poinformować innych o wypadkach i fotoradarach.
  Bezpłatne aktualizacje w czasie trwania subskrypcji
  Każdy użytkownik AutoMapy otrzymuje bezpłatny dostęp do wielu aktualizacji.

  Mapy aktualizowane są minimum 6 razy w ciągu roku kalendarzowego, są bezpłatne i uwzględniają zarówno obecne, jak i planowane zmiany w infrastrukturze drogowej.

  Bardzo cenimy sobie prywatność użytkowników. Dlatego dane o ruchu drogowym są całkowicie anonimowe. Nie przechowujemy informacji o lokalizacji użytkownika oraz innych danych wrażliwych. Nie wiążemy również żadnych danych personalnych z danymi traffic.

  Z nową licencją Automapy dostajesz dostęp do subskrypcji na aktualizację map przez okres 1 roku. Aby po tym czasie mieć możliwość pobierania aktualnych map należy wykupić roczną lub dwuletnią subskrypcję.
  Dla amatorów i zawodowców
  Każdy użytkownik AutoMapy ma możliwość wyboru 8 rodzajów tras uwzględniających zarówno natężenie ruchu, predyspozycje kierowcy jak i jego umiejętności. AutoMapa posiada specjalistyczne dane dla kierowców TIR (tonaż, wysokości wiaduktów i tuneli etc.). Jest również dopasowana do specyfiki ruchu drogowego w Polsce umożliwiając przy tym podróż przez wiele punktów pośrednich.

  Specjalną rolę w AutoMapie odgrywają Użyteczne Punkty (POI), których AutoMapa posiada ponad 800 tys. w samej Polsce oraz miliony w Europie. Baza jest codziennie aktualizowana przez serwis Miplo.pl oraz użytkowników, jak również wszystkie dane podlegają weryfikacji oraz moderacji, dzięki czemu są one zawsze aktualne.
  Zaplanuj trasę w Internecie
  Każdy użytkownik AutoMapy może wygodnie zaplanować swoją podróż w serwisie Targeo.pl, na dużym ekranie swojego komputera, a następnie wgrać tak przygotowaną trasę do urządzenia GPS z AutoMapą.

  W Targeo można skorzystać z wielu dodatkowych serwisów, a nawet zobaczyć stan zakorkowania dróg. Sprawdź: Targeo.pl  Zawartość map nawigacyjnych  AutoMapa Europe zawiera najnowsze dane Europy dostarczone przez firmę HERE.

  *Mapa obejmuje swoim zasięgiem obszar leżący pomiędzy równoleżnikami 33o36`N i 71o55`N oraz południkami 10o52`W
  i 46o40`E; nie zawiera m.in. Wysp Kanaryjskich, Madery, Azorów, Svalbard, Cypru, Kazachstanu, Islandii, Wysp
  Owczych, wyspy Jan Mayen oraz departamentów zamorskich Francji.
 • Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie