Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Brother ADS-1100W

powrót do listy

Brother ADS-1100W

Kod produktu: ADS1100WYJ1
Grupa towarowa: skanery
Producent: Brother
CENA NETTO: 839.84 zł

1 033.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Kompaktowy skaner dwustronny
Urządzenie pozwala na efektywne i wygodne skanowanie, a następnie przetwarzanie dokumentów w biurze. Wysoka prędkość skanowania oraz możliwość podłączenia do firmowej sieci przez WiFi sprawiają, że model ADS-1100W świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występuje intensywny obieg wielu dokumentów.

ADS-1100W wyposażony jest w automatyczny podajnik papieru na 20 arkuszy, umożliwiający dwustronne skanowanie wielu dokumentów, bez konieczności ręcznego podawania papieru. Urządzenie oferuje również opcję automatycznego wykrywania i ignorowania pustych kartek, obracania skanów, gdy zostaną on podane górą do dołu, automatycznego przycinania oraz możliwość usuwania tła. Pracę skanera usprawnia czujnik wykrywania błędów, zapobiegający jednoczesnemu skanowaniu więcej niż jednej kartki. Wysoka prędkość skanowania oraz możliwość podłączenia do firmowej sieci przez WiFi sprawiają, że model ADS-1100W świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występuje intensywny obieg wielu dokumentów.

Model pozwala na skanowanie dokumentów w wybranym wcześniej formacie – JPG, TIFF albo PDF – bezpośrednio do komputera, pamięci USB lub jako załącznika wiadomości e-mail. W tak stworzonych plikach PDF dostępna jest opcja wyszukiwania wyrazów i fraz w tekście. Urządzenia zostały również wyposażone w specjalny slot, umożliwiający skanowanie plastikowych kart identyfikacyjnych.

Do skanera dołączone zostało oprogramowanie Brother Control Center, dostępne zarówno w wersji dla systemu Windows, jak i komputerów Mac. Pozwala ono na łatwą i szybką edycję zeskanowanych plików przed ich zapisaniem oraz na wybór odpowiedniego formatu zapisu. Z kolei oprogramowanie NewSoft Presto! BizCard, automatycznie dodaje zeskanowane dane z wizytówek do bazy kontaktów w komputerze. Skaner posiada działające z systemem Windows oprogramowanie Nuance PaperPort 12 SE pozwalające na tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików w formacie PDF. Dla systemu Mac przeznaczone jest oprogramowanie PageManager version 9, oferujące możliwość edycji i zapisywania plików w formatach PDF, HTML, RTF oraz TXT.

Dane techniczne

typ skanera Szczelinowy
rozdzielczość optyczna pionowa 600
rozdzielczość optyczna w poziomie 600
rozdzielczość interpolowana 1200 x 1200
maks. długość/szerokość skanowania A4
zainstalowane opcje Automatyczny podajnik dokumentów, pojemność: 20 arkuszy, Automatyczne skanowanie dwustronne
interfejs USB 2.0, Wi-Fi
szer. x wys. x głęb. - waga 285 x 103 x 84 mm - 1.5 kg

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie