Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Brother ADS-1600W

powrót do listy

Brother ADS-1600W

Kod produktu: ADS1600WYJ1
Grupa towarowa: skanery
Producent: Brother
CENA NETTO: 1 009.76 zł

1 242.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Kompaktowy skaner dwustronny
Urządzenie pozwala na efektywne i wygodne skanowanie, a następnie przetwarzanie dokumentów w biurze. Wysoka prędkość skanowania oraz możliwość podłączenia do firmowej sieci przez WiFi sprawiają, że model ADS-1600W świetnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie występuje intensywny obieg wielu dokumentów.

ADS-1600W wyposażony jest w intuicyjny ekran LCD o przekątnej 6,8cm i oferuje możliwość podłączenia do firmowej sieci poprzez WiFi oraz skanowanie dokumentów do chmury i urządzeń mobilnych. Kolejną zaletą tego modelu jest możliwość bezpośredniego skanowania do takich usług mobilnych i chmurowych jak Box, DropBox, Evernote, Facebook, Flickr, Google Dysk, Picasa i SkyDrive. Urządzenie pozwala na dwustronne skanowanie dokumentów z prędkością 18 stron na minutę lub 36 obrazów na minutę. ADS-1600W oferuje szereg przydatnych rozwiązań, takich jak podajnik papieru na 20 arkuszy, opcję automatycznego wykrywania i ignorowania pustych kartek oraz automatyczne przycinanie i obracanie źle podanych dokumentów. Urządzenie umożliwia również usuwanie tła w skanowanych dokumentach.

Model pozwala na skanowanie dokumentów w wybranym wcześniej formacie – JPG, TIFF albo PDF – bezpośrednio do komputera, pamięci USB lub jako załącznika wiadomości e-mail. W tak stworzonych plikach PDF dostępna jest opcja wyszukiwania wyrazów i fraz w tekście. Urządzenie zostało również wyposażone w specjalny slot, umożliwiający skanowanie plastikowych kart identyfikacyjnych.

Do skanera dołączone zostało oprogramowanie Brother Control Center, dostępne zarówno w wersji dla systemu Windows, jak i komputerów Mac. Pozwala ono na łatwą i szybką edycję zeskanowanych plików przed ich zapisaniem oraz na wybór odpowiedniego formatu zapisu. Z kolei oprogramowanie NewSoft Presto! BizCard, automatycznie dodaje zeskanowane dane z wizytówek do bazy kontaktów w komputerze. Skaner posiada działające z systemem Windows oprogramowanie Nuance PaperPort 12 SE pozwalające na tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików w formacie PDF. Dla systemu Mac przeznaczone jest oprogramowanie PageManager version 9, oferujące możliwość edycji i zapisywania plików w formatach PDF, HTML, RTF oraz TXT.

Dane techniczne

typ skanera Szczelinowy
rozdzielczość optyczna pionowa 600
rozdzielczość optyczna w poziomie 600
rozdzielczość interpolowana 1200 x 1200
maks. długość/szerokość skanowania A4
zainstalowane opcje Automatyczny podajnik dokumentów, pojemność: 20 arkuszy, Automatyczne skanowanie dwustronne
interfejs USB 2.0, Wi-Fi
szer. x wys. x głęb. - waga 285 x 103 x 84 mm - 1.6 kg

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie