Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Brother ADS-2600WE

powrót do listy

Brother ADS-2600WE

Kod produktu: ADS2600WEYJ1
Grupa towarowa: skanery
Producent: Brother
CENA NETTO: 1 773.98 zł

2 182.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

ADS-2600We jest skierowany zarówno do grup roboczych w dużych przedsiębiorstwach, a także do małych i średnich firm, które wykonują podczas codziennej pracy wiele skanów lub prowadzą cyfrową archiwizację dokumentów. Model został wyposażony w kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 9,3 cm. Za jego pomocą użytkownicy mogą sterować pracą skanera bez konieczności używania komputera. Ekran może pomieścić do 48 programowalnych ikon funkcyjnych, które usprawniają i skracają obsługę urządzenia.

ADS-2600We umożliwia skanowanie do wiadomości e-mail, serwera FTP oraz do usług chmurowych takich jak Google DocsŽ i DropBox. Model skanuje do 24 stron na minutę (48 obrazów na minutę) i oferuje obsługę automatycznego trybu dwustronnego. Jest wyposażony w automatyczny podajnik dokumentów o pojemności 50 arkuszy, który znacząco przyspiesza i ułatwia pracę z dokumentami, ich przesyłanie oraz archiwizację.

Skaner ADS-2600We oferuje wysoki poziom zabezpieczeń. Posiada funkcję Secure Function Lock, która umożliwia skonfigurowanie hasła dla wybranych użytkowników w celu przyznania im uprawnień do określonych funkcji urządzenia. Model obsługuje także bazy danych Active Directory, dzięki czemu możliwa jest pełna identyfikacja wszystkich osób korzystających z urządzenia.

Brother ADS-2600We jest kompatybilny z Brother Solutions Interface (BSI) – otwartym interfejsem, który pozwala producentom oprogramowania tworzyć zindywidualizowane rozwiązania do zarządzania drukiem. Skaner współpracuje także z oprogramowaniem Kofax 5.1 VRS Elite, które pozwala zoptymalizować dokładność procesów rozpoznawania tekstu (OCR) i zarządzania treścią skanów, umożliwia skrócenie czasu potrzebnego na przygotowanie dokumentów do skanowania oraz przyczynia się do poprawy jakości zeskanowanych plików.

Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję (po rejestracji na www.brother.pl)

Dane techniczne

typ skanera Szczelinowy
rozdzielczość optyczna pionowa 600
rozdzielczość interpolowana 1200 x 1200
przyciski funkcyjne 3 przyciski funkcji (zasilanie, skanowanie, kopiowanie)
maks. długość/szerokość skanowania A4
zainstalowane opcje Automatyczne skanowanie dwustronne
interfejs USB 2.0
szer. x wys. x głęb. - waga 383 x 291 x 285 mm - 5.7 kg

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie