Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Brother DS-820W

powrót do listy

Brother DS-820W

Kod produktu: DS820WZ1
Grupa towarowa: skanery
Producent: Brother
CENA NETTO: 612.20 zł

753.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Skaner Przenośny


DS-820W jest to mobilny skaner klasy profesjonalnej, przeznaczony dla osób pracujących w terenie. Urządzenie, dzięki łączności z Internetem poprzez Wi-Fi i wbudowanej baterii litowo-jonowej, może działać całkowicie bezprzewodowo.


Przenośny skaner USB z interfejsem sieci bezprzewodowej zasilany przez USB
DS-820W to idealne narzędzie dla profesjonalistów będących w ciągłym ruchu. Model pozwala w szybki i wygodny sposób skanować dokumenty takie jak paragony, faktury, wizytówki, plastikowe karty identyfikacyjne i fotografie.
Urządzenie, dzięki łączności z Internetem poprzez Wi-Fi i wbudowanej baterii litowo-jonowej, może działać całkowicie bezprzewodowo. Skaner może być również zasilany i ładowany przez kabel USB. Brother DS-820W w zaledwie 15 sekund, pozwala na tworzenie elektronicznych dokumentów w rozdzielczości 600x600 dpi w następujących formatach: JPG, TIFF, BMP, PNG, GIF oraz PDF. Co niezmiernie istotne: wewnątrz tak stworzonego pliku PDF działa funkcja wyszukiwania fraz i wyrazów w tekście. Takie skany można następnie bezpośrednio zapisać w chmurze, na karcie SD, na platformie SharePoint, w FTP, OCR lub wysłać jako załącznik wiadomości e-mail. Ponadto, dzięki darmowej aplikacji na urządzenia z Androidem i iOS, użytkownicy mają możliwość przeglądania, zapisywania i przesyłania takich dokumentów dalej bezpośrednio z urządzenia mobilnego. Brother DS-820W, wyposażony w osobne wejście na karty SD, waży 440 gramów, a jego wymiary to 41 mm wysokości, 52 mm głębokości oraz 308 mm szerokości.

Do modelu dołączono działające w systemie Windows oprogramowanie Nuance PaperPort 12 SE, które pozwala na tworzenie, edytowanie i udostępnianie plików w formacie PDF. Dla systemu Mac przeznaczona jest aplikacja PageManager version 9, oferująca możliwość edycji i zapisywania plików w formatach PDF, HTML, RTF oraz TXT. Możliwe jest również utworzenie jednego pliku PDF z wielu zeskanowanych dokumentów za pomocą oprogramowania Presto! Page Manager. Dodatkowo do skanera dołączony został pakiet NewSoft Presto! BizCard, dzięki któremu dane z zeskanowanych wizytówek można dodać bezpośrednio do książki adresowej w programie Outlook i innych systemów do zarządzania kontaktami. Oprogramowanie NewSoft Presto! BizCard działa zarówno z systemem Windows, jak i z Mac OS.

Urządzenie posiada 3-letnią gwarancję (po rejestracji na www.brother.pl)

Dane techniczne

typ skanera Szczelinowy
rozdzielczość optyczna pionowa 600
rozdzielczość optyczna w poziomie 600
rozdzielczość interpolowana 1200 x 1200
maks. długość/szerokość skanowania A4
zainstalowane opcje Wbudowana bateria
interfejs USB 2.0, Wi-Fi
szer. x wys. x głęb. - waga 308 x 52.5 x 40.7 mm - 440 g

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie