Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Canon DR-C225

powrót do listy

Canon DR-C225

Kod produktu: 9706B003AA
Grupa towarowa: skanery
Producent: Canon
CENA NETTO: 1 530.89 zł

1 883.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Ten wyjątkowo kompaktowy i łatwy w użytkowaniu skaner można umieścić nawet na najmniejszych biurkach


Smukłe i kompaktowe urządzenie imageFORMULA DR-C225 pozwala zaoszczędzić wyjątkowo dużo miejsca. Wyjątkowa, pionowa ścieżka podawania dokumentów w kształcie litery J sprawia, że urządzenie idealnie sprawdzi się w intensywnie pracujących działach przedsiębiorstw i na biurkach w małych firmach.

 • Smukła, kompaktowa konstrukcja z wyjątkową, pionową ścieżką podawania w kształcie litery J
 • Nieskomplikowane skanowanie dzięki intuicyjnym funkcjom
 • Duża szybkość skanowania dwustronnego: do 50 obrazów/min w rozdzielczości 300 dpi
 • Pełny pakiet oprogramowania do potrzeb skanowania
 • Model hybrydowy dla systemów Windows i Mac


  Kompaktowy profil, wyjątkowa konstrukcja
  Dzięki połączeniu wyjątkowej konstrukcji i nowatorskich funkcji urządzenie DR-C225 oferuje przystępne cenowo skanowanie bez spadku wydajności. Pionowy system transportu dokumentów w kształcie litery J sprawia, że model DR-C225 zajmuje najmniej miejsca spośród wszystkich urządzeń w tej klasie. Urządzenie DR-C225 można umieścić tylną częścią przysuniętą do ściany lub na blatach o ograniczonej ilości miejsca. Skanowanie grubych i laminowanych wizytówek przebiega łatwo dzięki opcji prostego przebiegu dokumentów, która sprawia, że model DR-C225 jest wyjątkowo wszechstronny.


  Szybkie i niezawodne skanowanie
  Urządzenie DR-C225 oferuje imponującą szybkość skanowania w kolorze, nawet do 25 stron na minutę (lub 50 obrazów na minutę w trybie dwustronnym), a także niezawodny mechanizm obsługi papieru dzięki ultradźwiękowemu wykrywaniu pobrania dwóch kartek.


  Łatwa obsługa, doskonałe rezultaty
  Urządzenie DR-C225 wyposażono w nowatorskie funkcje, które wspomagają użytkowników w procesie skanowania. CaptureOnTouch zaopatrzono w funkcję pełnej automatyki, która stosuje najlepsze ustawienia dostosowane do dokumentu. Skanowanie jednym dotknięciem pozwala uprościć skomplikowane zadania, które można teraz ukończyć w kilka sekund. Inną nowatorską funkcją modelu DR-C225 jest opcja podawania dokumentów stroną zadrukowaną do góry, co pozwala użytkownikom na podawanie dokumentów w naturalnym ułożeniu i zapewnia oszczędność czasu.


  Zmodyfikowany CaptureOnTouch
  Dzięki najnowszym udoskonaleniom w oprogramowaniu CaptureOnTouch skanowanie jest prostsze i bardziej intuicyjne. To zaawansowane i uniwersalne rozwiązanie do skanowania zostało przeprojektowane i zawiera oparty na ikonach interfejs, który prowadzi użytkownika przez kolejne etapy procedur i umożliwia jeszcze łatwiejsze skanowanie, edytowanie i wysyłanie dokumentów. Użytkownicy mogą szybko przekształcić dokumenty papierowe w pliki o różnych formatach (PDF, TIFF, JPEG, BMP, PNG i PowerPoint). CaptureOnTouch jest równie prostym i skutecznym rozwiązaniem do prostego katalogowania dokumentów, które umożliwia skanowanie i tworzenie plików PDF z możliwością wyszukiwania (łatwe wyszukiwanie tekstu). Dokumenty można również skanować do plików PDF/A, będących standardowym formatem długoterminowej archiwizacji.


  Bogate i wszechstronne oprogramowanie
  Model DR-C225 wyposażono w bogaty i uniwersalny zestaw gotowego do użytku oprogramowania, które umożliwi użytkownikom efektywniejszą pracę. Oprócz CaptureOnTouch dołączono również aplikacje Bizcard, OmniPage, Paperport, eCopy PDF Pro Office i PageManager (Mac), które zapewnią większą wydajność.


  Skanuj w chmurze
  Dzięki jeszcze bogatszemu pakietowi dołączonych wtyczek można z łatwością skanować do ulubionych serwisów w chmurze umożliwiających zarządzanie dokumentami i danymi, w tym do serwisów SugarSync, OneDrive i Dropbox, a także Google Drive™, SharePoint i Evernote.
 • Dane techniczne

  typ skanera Szczelinowy
  rozdzielczość optyczna pionowa 600
  rozdzielczość optyczna w poziomie 600
  maks. długość/szerokość skanowania A4
  zainstalowane opcje Automatyczny podajnik dokumentów, pojemność: 30 arkuszy, Automatyczne skanowanie dwustronne
  interfejs USB 2.0
  szer. x wys. x głęb. - waga 300 x 235 x 339 mm - 2.6 kg

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie