Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Canon DR-C225W WiFi

powrót do listy

Canon DR-C225W WiFi

Kod produktu: 9707B003AA
Grupa towarowa: skanery
Producent: Canon
CENA NETTO: 1 516.26 zł

1 865.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Skaner Wi-Fi umożliwia bezprzewodową łączność w biurach, punktach sprzedaży i domu.


Model DR-C225W ma wbudowany moduł Wi-Fi, który umożliwia bezprzewodowe skanowanie z telefonów komórkowych, tabletów i komputerów. To doskonałe rozwiązanie z zakresu udostępniania dla osób pracujących w biurach, rejestrujących dokumenty w punktach sprzedaży i korzystających ze skanerów w domach.

 • Skanowanie przez sieć Wi-Fi do komputerów PC i Mac, urządzeń iOS i urządzeń z systemem Android
 • Bardzo małe wymiary dzięki wyjątkowej ścieżce podawania w kształcie litery J
 • Szybkie skanowanie przez sieć Wi-Fi, nawet 50 obrazów/min
 • Pełny pakiet oprogramowania do potrzeb skanowania
 • Zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu
 • Nieskomplikowane skanowanie dzięki intuicyjnym funkcjom


  Wygodne opcje rejestrowania i udostępniania
  Model DR-C225W z wbudowanym modułem Wi-Fi usprawnia obsługę klientów i umożliwia szybsze podejmowanie decyzji. Dzięki niemu urządzenia iPad i iPhone oraz urządzenia z systemem Android mogą efektywnie rejestrować pakiety dokumentów bezpośrednio w punkcie sprzedaży. Można szybko zweryfikować istotne dane klienta i natychmiast przesłać je do firmowych systemów workflow i informatycznych systemów zarządzania w chmurze w celu szybszego przetworzenia. Firmy mogą udostępniać urządzenie DR-C225W bezprzewodowo pracownikom różnych działów i małych biur. Łatwe w użyciu narzędzie do konfiguracji połączenia bezprzewodowego umożliwia bezproblemowe przełączanie między trybem punktu dostępu a trybem stacji roboczej (w trybie infrastruktury). Model DR-C225W może działać także w trybie standardowego połączenia USB.


  Kompaktowy profil, imponująca konstrukcja
  Wyjątkowa, pionowa ścieżka podawania dokumentów w kształcie litery J sprawia, że model DR-C225W zajmuje mniej miejsca na biurku podczas skanowania. Skaner można w wygodny sposób umieścić na małym, wąskim biurku, na parapecie lub w punkcie sprzedaży detalicznej.


  Szybkie, wszechstronne skanowanie
  Aby umożliwić zespołom szybszą pracę, model DR-C225W obsługuje szybkie dwustronne skanowanie nawet z szybkością 50 obrazów/min w trybie Wi-Fi. Automatyczny podajnik dokumentów na 30 arkuszy, wyposażony w funkcję ultradźwiękowego wykrywania pobrania dwóch kartek, niezawodnie przetwarza pakiet mieszanych dokumentów. Możliwość wyboru prostej ścieżki podawania ułatwia skanowanie dowodów osobistych, zdjęć i papieru o długości 3 m.


  Zaawansowany system przetwarzania obrazu
  Model DR-C225W jest wyposażony w zaawansowane funkcje obróbki obrazu, takie jak automatyczne wykrywanie koloru, uwydatnianie tekstu i korekcja przekosu. Technologia MultiStream umożliwia jednoczesne skanowanie obrazu w różnych trybach.


  CaptureOnTouch
  Dzięki opartemu na ikonach interfejsowi oprogramowania CaptureOnTouch, który prowadzi użytkownika przez kolejne etapy procedur, skanowanie jest prostsze i bardziej intuicyjne. Udoskonalone funkcje zapewniają użytkownikowi zaawansowane, a przy tym łatwe w użyciu opcje skanowania i edytowania dokumentów. W trybie w pełni automatycznym oprogramowanie CaptureOnTouch automatycznie wybiera optymalne ustawienia skanowania na podstawie zawartości dokumentu.


  Oprogramowanie upraszczające zadania
  Model DR-C225W wyposażono w doskonały zestaw gotowego do użycia oprogramowania, które zwiększa wydajność pracy na komputerze stacjonarnym. Zestaw obejmuje aplikacje BizCard, PaperPort (Win), OmniPage, eCopy PDF Pro Office i PageManager (Mac). Ponadto można zwiększyć wydajność pracy, korzystając z dodatkowych wtyczek do serwisów SharePoint, Evernote, SugarSync, OneDrive, Google Drive i Dropbox.


  CaptureOnTouch Mobile
  Ta bezpłatna aplikacja dla urządzeń przenośnych umożliwia skanowanie zestawów dokumentów bezpośrednio do telefonu/tabletu. Zawiera zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu, takie jak automatyczne wykrywanie rozmiaru, korekcja przekosu i usuwanie pustych stron.
 • Dane techniczne

  typ skanera Szczelinowy
  rozdzielczość optyczna pionowa 600
  rozdzielczość optyczna w poziomie 600
  maks. długość/szerokość skanowania A4
  zainstalowane opcje Automatyczny podajnik dokumentów, pojemność: 30 arkuszy, Automatyczne skanowanie dwustronne
  interfejs USB 2.0, Wi-Fi
  szer. x wys. x głęb. - waga 300 x 235 x 339 mm - 2.8 kg

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie