Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Canon P208 II

powrót do listy

Canon P208 II

Kod produktu: 9704B003
Grupa towarowa: skanery
Producent: Canon
CENA NETTO: 513.01 zł

631.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

P-208: bardzo mały, wydajny skaner do użytku w domu i poza nim.


Ten mały, elegancki skaner przenośny znakomicie sprawdza się w podróży służbowej i w domu. Podajnik ADF na 10 arkuszy i szybkie skanowanie dwustronne umożliwiają wydajną pracę.

 • Bardzo mały, lekki i uniwersalny
 • Wydajne dwustronne skanowanie (16 obrazów/min) dzięki podajnikowi ADF na 10 arkuszy
 • Skanowanie kart wytłaczanych i zdjęć
 • Wygodna, intuicyjna obsługa
 • Zgodność z systemami Mac i Windows
 • Dostępny opcjonalny moduł Wi-Fi WU10


  Bardzo wydajne mobilne skanowanie
  Niewielki P-208 umożliwia skanowanie dwustronne z imponującą szybkością rzędu nawet 16 obrazów/min (tryb monochromatyczny). Wbudowany podajnik ADF na 10 arkuszy umożliwia skanowanie pakietowe, co zwiększa wydajność pracy: bardzo przydatne przy skanowaniu umów i powiązanych dokumentów. Skaner P-208 nie będzie ciężarem w podróży, ponieważ waży zaledwie 600 g, a jego powierzchnia kwadratowa (widok z góry) jest niewiele większa od powierzchni zwykłej linijki. Urządzenie jest zasilane przez port USB, co umożliwia sprawną pracę zarówno w domu, jak i poza nim.


  Wygodna eksploatacja w podróży

  Elegancki, mały i bardzo lekki skaner P-208 umożliwia bardzo wygodną pracę — wystarczy go podłączyć i rozpocząć skanowanie. W trybie automatycznego uruchamiania wystarczy podłączyć skaner do portu USB komputera z systemem Windows lub Mac, a natychmiast zostanie uruchomione wbudowane oprogramowanie do rejestracji obrazu CaptureOnTouch Lite firmy Canon. Już po chwili można rozpocząć skanowanie — bez dodatkowego oprogramowania i sterowników.
  Skanowanie różnych dokumentów

  Skaner P-208 może skanować różne nośniki, od formatu A4 po niestandardowe rozmiary dokumentów (np. karty wytłaczane), dzięki czemu przyda się mobilnym użytkownikom. Skanowanie rachunków pozwoli uporządkować sprawy związane z domowymi wydatkami i zapewni więcej przestrzeni. Skanowanie starych zdjęć w wysokiej jakości — dzięki funkcji, która dba o wierne odwzorowywanie oryginałów — pozwoli zachować wspomnienia w cyfrowej postaci.
  Łatwe przetwarzanie obrazów

  Funkcje przetwarzania obrazów, które udostępnia skaner P-208, obejmują m.in. automatyczne wykrywanie koloru, rozpoznawanie kierunku tekstu i poprawianie wyrazistości tekstu — wszystko po to, aby zapewnić wysoką jakość obrazów i oszczędzić cenny czas. Tryb pełnej automatyki, który automatycznie wybiera optymalne ustawienia dla określonego dokumentu, umożliwia wygodne i intuicyjne skanowanie. Wystarczy włożyć dokumenty i rozpocząć skanowanie.
  Wygodne skanowanie bezprzewodowe

  Połączenie skanera P-208 z opcjonalnym modułem Wi-Fi WU10 i akumulatorem umożliwia skanowanie w dowolnym miejscu. Moduł umożliwia bezprzewodowe skanowanie dokumentów bezpośrednio do smartfona, tabletu lub komputera, a także udostępnianie skanera grupie użytkowników lub urządzeń za pośrednictwem serwera sieciowego lub routera sieci domowej.
  CaptureOnTouch Mobile

  Podłączenie skanera P-208 do opcjonalnego modułu WU10 umożliwia korzystanie z aplikacji CaptureOnTouch Mobile firmy Canon, dzięki której można skanować bezpośrednio do urządzenia iPhoneŽ i iPadŽ lub urządzenia z systemem Android. Wiele funkcji, w tym jednoprzebiegowe dwustronne skanowanie dokumentów, pozwala oszczędzić czas. Zaawansowane narzędzia do przetwarzania obrazów, takie jak automatyczne wykrywanie rozmiaru strony, automatyczna korekcja przekosu czy usuwanie pustych stron, pomagają uzyskiwać niezmiennie wysoką jakość obrazów. Ta bezpłatna aplikacja jest dostępna dla urządzeń z systemami iOS i Android.
 • Dane techniczne

  typ skanera Szczelinowy
  rozdzielczość optyczna pionowa 600
  rozdzielczość optyczna w poziomie 600
  maks. długość/szerokość skanowania A4
  zainstalowane opcje Automatyczny podajnik dokumentów, pojemność: 10 arkuszy
  interfejs USB 2.0
  szer. x wys. x głęb. - waga 312.5 x 40 x 55.5 mm - 600 g

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie