Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Creative Labs głośnik bezprzewodowy Woof 3 - Złoty

powrót do listy

Creative Labs głośnik bezprzewodowy Woof 3 - Złoty

Kod produktu: 51MF8230AA003
Grupa towarowa: głośniki
Producent: Creative Labs
CENA NETTO: 100.81 zł

124.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Wysokiej jakości zaawansowany głośnik Bluetooth niewielkich rozmiarów umożliwiający odtwarzanie plików w formacie MP3/FLAC


Nowy głośnik Creative Woof Bluetooth to wysoka jakość dźwięku z urządzenia wielkości kubka. Poczuj moc brzmienia dzięki dużemu radiatorowi basowemu i posłuchaj jak ożywa muzyka grana przez Twoich ulubionych wykonawców. Głośnik Woof to doskonały towarzysz podróży.

Głośnik Woof odtwarza niesamowity dźwięk i niskie tony, które możesz poczuć. Doskonale mieści się w dłoni i ma kształt małego kubka, co ułatwia przenoszenie. Ten niewielki głośnik Bluetooth zaprojektowano z myślą o maksymalnej mobilności — ma wymiary dopasowane do wielkości dłoni, długi czas pracy akumulatora oraz liczne możliwości połączeń w celu odtwarzania dźwięku. To zaawansowany, doskonale wyposażony głośnik Bluetooth umożliwiający odtwarzanie plików MP3/FLAC dokładnie dopasowany do potrzeb mobilnych użytkowników.

Cud w Twojej dłoni
Głośnik Woof wyposażono w mocny przetwornik o średnicy 45 mm, dzięki któremu dźwięk jest zrównoważony i imponujący.

Nie oceniaj go po wymiarach. Z powodu zastosowania dużego radiatora basowego ten wyjątkowy głośnik o wielkości dłoni umożliwia uzyskanie doskonałego dźwięku mimo małych wymiarów.

Sześć godzin odtwarzania muzyki po jednym naładowaniu powoduje, że głośnik Woof3, daje Ci swobodę i wolność poruszania, gdzie tylko zapragniesz!


Różne możliwości odtwarzania muzykiPodłącz ulubione źródło muzyki do jednego z czterech wejść. Woof ma wszystkie najważniejsze cechy głośnika przenośnego.


Połączenie Bluetooth
Połącz swoje inteligentne urządzenia z głośnikiem Woof za pomocą technologii Bluetooth. Przyciski sterowania muzyką umożliwiają wygodne odtwarzanie, wstrzymanie, pomijanie utworów i regulację głośności dźwięku.


Odtwarzacz plików w formacie MP3/FLAC microSD
Gniazdo karty microSD to doskonałe rozwiązanie, jeżeli chcesz oszczędzić energię akumulatora swojego smartfona. Wystarczy włożyć kartę microSD z ulubionymi utworami i nacisnąć przycisk odtwarzania — przyjemnego słuchania!

Jedno gniazdo kart microSD, dwa odtwarzacze muzyki. Najlepsze połączenie możliwości odtwarzania popularnych formatów, takich jak MP3/WMA i bezstratnych formatów o wysokiej jakości, na przykład WAV/FLAC/APE z karty umieszczonej w jednym gnieździe.

Głośnik pełni także funkcję czytnika kart microSD do przesyłania muzyki, filmów i danych osobistych z karty microSD na komputer.


USB Audio
Podłącz głośnik Woof do komputera PC/Mac, używając dostępnego w zestawie przewodu micro USB. Będzie działać jako urządzenie dźwiękowe USB umożliwiające odtwarzanie dźwięku cyfrowego w formacie bezstratnym. Jednocześnie ładowany jest akumulator głośnika.


Złącze AUX-in
Odtwarzaj ulubioną muzykę ze starszych źródeł. Podłącz do głośnika Woof urządzenia analogowe, korzystając z przewodu AUX-in.


Głośnik i zestaw głośnomówiący
Wbudowany mikrofon umożliwia inteligentne przełączanie głośnika Woof między połączeniem głosowym a odtwarzaniem muzyki. Nie przegapisz już ważnej rozmowy.


ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA:
 • Creative Woof
 • Przewód Micro USB
 • Podstawowa instrukcja obsługi
 • 2-letnia ograniczona gwarancja na sprzęt
 • Dane techniczne

  ilość głośników 1
  kolor Złoty
  cechy dodatkowe Bluetooth

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie