Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Business Productivity Online Standard Suite

Microsoft Online Services

Czy chciałbyś by Twoja firma miała dostęp do najnowszych narzędzi wspomagających pracę biurową bez konieczności wydawania pieniędzy na oprogramowanie i drogie serwery?


Business Productivity Online Standard Suite
już od 8,52 EUR za użytkownika miesięcznie


Microsoft Business Productivity Online Standard Suite to zbiór narzędzi wspomagających komunikację i współpracę ulokowanych na serwerach firmy Microsoft. Pakiet zawiera następujące usługi: Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Office Live Meeting i Microsoft Office Communications Online. Umożliwiają one zoptymalizowanie komunikacji, stanowiąc przy tym rozwiązanie o wysokiej dostępności i kompleksowym systemie zabezpieczeń. Ponadto pozwalają na znaczne uproszczenie procesów zarządzania infrastrukturą informatyczną. W postaci tych usług przedsiębiorstwo otrzymuje rozwiązania techniczne, które są zawsze aktualne i szybkie we wdrażaniu oraz umożliwiają optymalizację posiadanych zasobów informatycznych i zmniejszenie potrzeb w zakresie inwestycji w infrastrukturę.

Informacji o tym produkcie udzieli:
Marcin Mach

Marcin Mach (58 524 50 01)

marcin.mach@balta.pl

W ramach usługi Twoja firma będzie mogła korzystać z:
Microsoft SharePoint Online

Zdalny, profesjonalny system wspomagania współpracy oparty na oprogramowaniu SharePoint Server 2007. Współdzielenie dokumentów i publikacja danych jeszcze nigdy nie była tak prosta.
więcej informacji >>
Microsoft Office Communications Online

Zdalny system obsługi wiadomości błyskawicznych i sygnalizowania dostępności oparty na oprogramowaniu Office Communications Server 2007.
więcej informacji >>
Microsoft Office Live Meeting

System prowadzenia konferencji internetowych mogący obsługiwać do 15 (wersja Standard) lub do 1250 (wersja Professional) uczestników.
więcej informacji >>
Microsoft Exchange Online

Profesjonalny zdalny system obsługi wiadomości, kalendarzy i kontaktów. Twój Outlook będzie pomagał współpracować z innymi pracownikami i będzie blisko Ciebie, gdziekolwiek będziesz.
więcej informacji >>

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie