Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Informacje o firmie

Historia witryny Balta.pl

Rok 1998

Historyczne początki

W roku 1998 powstaje pierwsza wersja witryny internetowej firmy Balta. W czasach gdy niemal wszyscy korzystali z połączeń modemowych dla dostępu do Internetu, uruchomienie strony internetowej było wielkim osiągnięciem. Nasza witryna jest jedną z pierwszych uruchomionych w Trójmieście i jedną z najstarszych witryn sklepów komputerowych. W 1999 roku uruchomilismy nasz pierwszy sklep internetowy, w którym znalazły się opisy produktów wraz ze zdjęciami i klienci mieli możliwość składania zamówień przez stronę.

Rok 2001

Druga wersja

W roku 2001 powstaje druga, całkowicie nowa wersja sklepu internetowego. Witryna wzbogaca się o możliwość śledzenia losów zamówień. Bogactwo doskonale opisanej oferty przyciąga wielu internautów.

Rok 2003

Wygoda, szybkość, integracja

Zimą 2003 roku udostępniamy kolejną odsłonę naszego sklepu internetowego. Jest ona w pełni zintegrowana z wdrożonym przez nas w listopadzie 2002 roku systemem klasy ERP. Obsługa zamówień zostaje w pełni zautomatyzowana, z tygodnia na tydzień nasza oferta ulega poszerzeniu. W porozumieniu z producentami powstają pierwsze wirtualne stoiska producentów. Udostępniamy kolejne funkcjonalności ułatwiające korzystanie ze sklepu internetowego. Klienci jeszcze chętniej korzystają z naszych zasobów i znajdują pomoc w rozwiązywaniu swoich problemów informatycznych.

Rok 2006

Łatwość obsługi i wyszukiwania

W roku 2006 witryna internetowa przechodzi gruntowny lifting poprawiający czytelność i funkcjonalność. Korzystając z najnowszych rozwiązań technologicznych, poprawiono wiele mechanizmów wewnętrznych witryny, ułatwiających wyszukiwanie i dostosowanie witryny do indywidualnych potrzeb klientów.

Rok 2009

Indywidualne potrzeby - Balta2B

Pod koniec 2009 roku powstaje wydzielona część witryny przeznaczona dla potrzeb klientów biznesowych i instytucjonalnych firmy. Spełnia ona specyficzne wymagania tej grupy klientów, dzięki czemu możliwa jest integracja witryny z systemami klientów.

Rok 2011

Użyteczność, użyteczność, użyteczność

Premiera zupełnie nowej witryny. Ponieważ oparta jest o całkowicie nowy silnik bazy danych i najnowsze rozwiązania programistyczne, witryna została napisana całkowicie od pocżątku. Przy opracowywaniu nowej strony, szczególną uwagę zwróciliśmy na jej użyteczność. Potrzeby naszych klientów zmieniały sie na przestrzeni ostatnich lat. Nasza nowa witryna w pełni odpowiada na te potrzeby. Jest łatwa w obsłudze, intuicyjna i zawiera wiele opisów kompletnych rozwiązań.

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie