Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Informacje o firmie

Informacje kontaktowe - sklep Gdańsk, Słowackiego 37

Zarząd office@balta.pl
Wojciech Stec
dyrektor

Piotr Sciesiński
dyrektor handlowy



piotrs@balta.pl

Dział handlowy sprzedaz@balta.pl
Marcin Mach
kierownik działu handlowego
marcinm@balta.pl
tel.: 58 524 50 01
Tomasz Tyka
specjalista ds. handlowych
tomasz.tyka@balta.pl
tel.: 58 524 50 00 w.51
Michał Jakielaszek
specjalista ds. handlowych
michal.jakielaszek@balta.pl
tel.: 58 524 50 00 w.32
Ewa Niewiadomska
asystentka działu handlowego
ewan@balta.pl
tel.: 58 524 50 08

Zamówienia internetowe internetowe@balta.pl
tel.: 58 524 50 20

Serwis i pomoc techniczna serwis@balta.pl
tel.: 58 524 50 07
Grzegorz Toporowski
kierownik serwisu i biura pomocy technicznej
grzesiekt@balta.pl
tel.: 58 524 50 07
Marek Lenczewski
specjalista ds. technicznych
marek.lenczewski@balta.pl
tel.: 58 524 50 07

Integracja systemów integracja@balta.pl
Mariusz Wójcik
kierownik ds. integracji systemów
mariuszw@balta.pl
58 524 50 05

Zakupy i logistyka zakupy@balta.pl
Paweł Pelcner
kierownik linii produktowych
pawelp@balta.pl
tel.: 58 524 50 04

Obsługa klienta biznesowego
Marcin Mach
kierownik działu handlowego
marcinm@balta.pl
tel.: 58 524 50 01
Tomasz Tyka
specjalista ds. handlowych
tomasz.tyka@balta.pl
tel.: 58 524 50 00 w.51

Zamówienia publiczne
Tomasz Tyka
specjalista ds. handlowych
tomasz.tyka@balta.pl
tel.: 58 524 50 00 w.51

Marketing marketing@balta.pl

Godziny otwarcia działu handlowego:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00


Godziny otwarcia serwisu:
poniedziałek - piątek: 9:00 - 18:00
sobota: 10:00 - 14:00


W sobotę przyjęcia i wydania serwisowe odbywają się w dziale handlowym.



Wyświetl większą mapę

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie