Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Informacje o firmie

O firmie

Dane firmy

BALTA Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
80-257 Gdańsk
ul. Słowackiego 37K

NIP: 584-274-16-33
REGON: 361504821
Numer KRS: 0000558074
Nr konta bankowego: ING Bank S.A. 82 1050 1764 1000 0090 3061 5547


Firma Balta powstała w 1989 roku. Pierwsze doświadczenia zdobywaliśmy w przełomowym dla Polski okresie, współpracując z nowopowstającymi firmami, otwartymi na szeroko rozumianą informatyzację. Od początku istnienia naszej firmy dostarczamy sprzęt i oprogramowanie, traktując indywidualnie potrzeby każdego Klienta. Skupiając się na osiągnięciu dominującej pozycji w zakresie dystrybucji sprzętu komputerowego i oprogramowania rozpoczęliśmy własną produkcję komputerów i serwerów.

W roku 1998 powstaje pierwsza wersja witryny internetowej firmy Balta. W czasach gdy niemal wszyscy korzystali z połączeń modemowych dla dostępu do Internetu, uruchomienie strony internetowej było wielkim osiągnięciem. Nasza witryna jest jedną z pierwszych uruchomionych w Trójmieście i jedną z najstarszych witryn sklepów komputerowych.

Zakup sprzętu komputerowego to początek współpracy z naszymi Klientami. Dział Serwisu firmy Balta oferuje pomoc w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem, rejestruje także wszystkie sugestie Klientów, które są następnie uwzględniane w procesie produkcji. Dzięki staraniom naszych serwisantów Klienci bardzo wysoko oceniają ich profesjonalizm i zaangażowanie.

Dokładamy starań, aby Klient postrzegał nas jako partnera na drodze swojego rozwoju. Bardzo dynamiczny rynek wymaga od nas nieustannej nauki i zwiększania kompetencji naszych pracowników. Są oni naszym największym kapitałem i dlatego nie boimy się nowych wyzwań.

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie