Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Informacje o firmie

Pracuj z nami


Dynamiczny rozwój naszej firmy znacznie przekracza tempo wzrostu polskiego rynku komputerowego. Nasza wiedza i doświadczenie przyczyniło się do osiągnięcia pozycji lidera w sprzedaży sprzętu komputerowego i oprogramowania na terenie Trójmiasta i północnej Polski. Działamy na wielu rynkach i obsługujemy wielu klientów. Nieustannie zwiększamy nasze obroty i zakres działania.

Nasza oferta zawiera produkty największych producentów na świecie z wszystkich grup towarowych zakwalifikowanych do branży IT. Wszyscy nieustannie pracujemy nad zwiększaniem oferty i docieramy do nowych klientów. Cały czas pracujemy nad podnoszeniem swoich kwalifikacji, uczestniczymy w wielu szkoleniach.

Oferujemy pracę nie tylko osobom z doświadczeniem, ale także organizujemy staże dla absolwentów i dajemy zatrudnienie studentom. Najlepsi stażyści mogą po okresie stażu liczyć na stałą pracę.


Dołącz do nas! Dołącz do najlepszych!
Praca dla osób z doświadczeniem

Aktualnie poszukujemy:
  • konsultanta - wdrożeniowca


Od kandydatów oczekujemy znajomości zagadnień finansowo-księgowych i informatycznych.

Poszukujemy także:
  • przedstawicieli handlowych
  • telesprzedawców
  • handlowców
  • specjalistów ds. marketingu


Od kandydatów oczekujemy przede wszystkim zaangażowania w pracy i samodzielności. Idealny kandydat to taka osoba, którą chwilowe niepowodzenia motywują do lepszego działania.Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie C.V. i listu motywacyjnego na adres piotrs@balta.pl. W temacie wiadomości prosimy umieścić nazwę wybranego stanowiska.

Praca dla absolwentów i studentów

Jeżeli jesteś absolwentem lub studentem i poszukujesz pracy zapraszamy na rozmowę z nami.

Absolwentom oferujemy możliwość odbycia płatnego stażu, po którym najlepszym oferujemy stały etat. Bardzo chętnie spotkamy się z osobami, które ukończyły kierunki związane z marketingiem lub zarz±dzaniem. Absolwentom dajemy szansę poznania nowoczesnej firmy "od podszewki", pokazujemy w jaki sposób rozwijać się w pracy i zdobywać wiedzę.

Zdajemy sobie sprawę, że dzisiejszy student bardzo często musi zarabiać na własne studia. Dlatego przy pracach pomocniczych bardzo często dajemy zatrudnienie studentom, nawet w niepełnym wymiarze godzin. Poszukujemy osób studiuj±cych marketing lub zarządzanie, a także studentów uczelni technicznych.

Zainteresowane osoby prosimy o przeslanie C.V. i listu motywacyjnego, zawierającego cel zawodowy kandydata, na adres piotrs@balta.pl. W temacie wiadomości prosimy umieścić hasło "absolwent" lub "student".Odpowiemy tylko na wybrane zgłoszenia.

Przesylajac swoje dokumenty wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawa z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych i akceptujesz opinie firmy Balta w sprawie poufnosci danych.

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie