Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

- czytnik kart pamieci USB 2.0 microSD PQI Connect 203

powrót do listy

- czytnik kart pamieci USB 2.0 microSD PQI Connect 203

Kod produktu: RF01-0016R014J
Grupa towarowa: akcesoria do tabletów
czytniki kart pamięci FLASH
Producent: PQI
CENA NETTO: 15.45 zł

19.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

PQI Connect 203 to adapter kart microSD wyposażony w dwa interfejsy: standardowy USB2.0 oraz microUSB. Po zainstalowaniu w nim karty microSD - staje się w pełni funkcjonalnym pendrive`m.

Urządzenie cechuje niezwykle mały rozmiar (dzięki opatentowanej technologii PQI COB), trwała, plastikowa obudowa, i przede wszystkim dwa interfejsy: standardowy USB2.0 oraz microUSB. Takie rozwiązanie pozwala użytkowniki szybko i sprawnie przenosić pliki z komputera stacjonarnego do smartfona/tableta lub używać pendrive`a jako pamięci dodatkowej, gdy w urządzeniu mobilnym jest jej za mało na przechowywanie ulubionych filmów bądź muzyki.

Slot karty pamięci microSD w PQI Connect 203 został umieszczony w złączu USB, dzięki czemu powstały w ten sposób pendrive jest niezwykle mały. Na spodniej części obudowy umieszczono suwak, który ułatwia wyciąganie kartę pamięci microSD ze złącza USB.

Dodatkowo użytkownik urządzeń z systemem Android, otrzymuje możliwość pobrania darmowej aplikacji PQI Connect + z Google Play. Oprogramowanie to prosty menadżer plików, który pozwala na bezpośredni dostęp do zawartości pamięci oraz ułatwia zarządzanie plikami. Pomaga w szybkim kopiowanie plików pomiędzy pamięcią urządzenia a pendrive`m. Główny ekran aplikacje składa się z trzech zakładek, których zadaniem jest wyświetlanie plików multimedialnych znajdujących się na pamięci zewnętrznej w zależności od ich typu, czyli zdjęć, muzyki i filmów.

 • Wbudowany slot kart microSD w złączu USB
 • Suwak ułatwiający wysunięcie karty
 • Dwa interfejsy USB: standardowy USB2.0 oraz microUSB
 • Wysokiej jakości plastikowa obudowa
 • Hot Swap, Plug&Play
 • Obsługa urządzeń mobilnych z systemem Android
 • Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie