Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Epson L382 MFP

powrót do listy

Epson L382 MFP

Kod produktu: C11CF43402
Grupa towarowa: drukarki wielofunkcyjne atramentowe
Producent: Epson
CENA NETTO: 545.53 zł

671.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Pożegnaj kartridże


Wielofunkcyjna drukarka ze zintegrowanymi pojemnikami na atrament, umożliwiająca ekonomiczne i niezawodne drukowanie w kolorze, kopiowanie i skanowanie.


Model L382 to doskonałe rozwiązanie do domu i do domowego biura, które zapewnia szybkość, wysoką jakość oraz bardzo niski koszt drukowania, skanowania i kopiowania. Pojemny system zasilania w atrament pozwala na wydrukowanie tysięcy stron przy bardzo niskich kosztach. Łatwa i bezproblemowa konfiguracja umożliwia natychmiastowe rozpoczęcie pracy. Urządzenie umożliwia również drukowanie zdjęć bez marginesów.


Nigdy więcej kartridży! Zapas atramentu na dwa lata
Niezależnie, czy drukujesz w czerni czy w kolorze, model L382 pozwala cieszyć się niezwykle niskim kosztem drukowania, dzięki zapasowi atramentu na dwa lata w zestawie. Zapas tuszu pozwala wydrukować nawet nieprawdopodobną liczbę 13 000 stron w trybie monochromatycznym oraz 6500 stron w kolorze bez potrzeby wymiany wkładu atramentowego. Standardowe opakowanie zawiera jeden zestaw atramentów plus dwie dodatkowe butelki z czarnym tuszem.


Łatwo i szybko
Model L382 zapewnia błyskawiczną konfigurację i obsługę. Łatwa i bezproblemowa konfiguracja pozwoli Ci od samego początku zwiększyć wydajność pracy. Nie trzeba też długo czekać na potrzebne dokumenty, ponieważ urządzenie drukuje 10 str./min.


Jakość drukowania Epson
Model L382 pozwala cieszyć się niezawodnym i tanim drukowaniem bez najmniejszych problemów. Każdy element został zaprojektowany do harmonijnej pracy ze zintegrowanym pojemnikiem na atrament oraz oryginalnymi butelkami z tuszem firmy Epson. Dzięki wykorzystywanej technologii szybkiego uzupełniania atramentu, dobrze oznakowanym butelkom oraz zabezpieczeniom przed kapaniem uzupełnianie pojemnika jest szybkie i proste. Dzięki technologii Micro Piezo firmy Epson niezawodny model L382 zawsze wykonuje wydruki w spójnej, dobrej jakości. Ponadto model wyposażono w funkcję drukowania bez marginesów, a także skanowania w rozdzielczości 1200 dpi. To kompletny zestaw. Dla większej pewności i spokoju użytkowników model posiada także gwarancję producenta na rok lub do 30 000 stron wydruku.


Zawartość zestawu
4 oddzielne butelki (70 ml) z atramentem (czarny, błękitny, żółty, purpurowy) oraz 2 dodatkowe butelki z czarnym atramentem, Urządzenie podstawowe, Kabel zasilający, Instrukcja montażu, Oprogramowanie (CD), Karta gwarancyjna

Dane techniczne

technologia druku Atramentowa (drukarka, kopiarka, skaner)
rozdzielczość druku mono [dpi] 5760 x 1440
rozdzielczość druku kolor [dpi] 5760 x 1440
maks. szybkość druku mono [str./min.] 33
maks. szybkość druku kolor [str./min.] 15
maks. rozmiar nośnika A4
dupleks Nie
skaner Tak
pojemność podajników papieru [szt.] 100 / Dodatkowy podajnik foto - 20
rozdzielczość skanera [dpi] 600 x 1200
obszar skanowania A4
automatyczny podajnik Nie
szybkość kopiarki mono [str./min.] 33
szybkość kopiarki w kolorze [str./min] 15
faks Nie
karta sieciowa Nie
bezprzewodowa karta sieciowa Nie
obsługiwane systemy operacyjne Windows, Linux, Mac
dodatkowe oprogramowanie Oprogramowanie i sterowniki Epson
złącza zewnętrzne USB 2.0
szer. x wys. x głęb. - waga 482‎ x 300 x 145 mm - 4.4 kg
gwarancja [msc] 12
eksploatacja Tusze: T6641 (4.000 stron), T6644, T6643, T6642 (6.500 stron każdy kolor)

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie