Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

GPS MIO Spirit 5400 FEU - 4,3" z Mapą Europy LM

powrót do listy

GPS MIO Spirit 5400 FEU - 4,3" z Mapą Europy LM

Kod produktu: 5413N5020005
Grupa towarowa: urządzenia GPS - nawigacja satelitarna
Producent: MIO
CENA NETTO: 324.39 zł

399.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Mio Spirit 5400 LM oferuje bezterminową aktualizację map, tak abyś nigdy więcej nie musiał martwić się o nowe drogi i mapy. Nowe ulice, nowe adresy? Mio Spirit 5400 LM poprowadzi Cię do celu. Nawigacja Mio Spirit 5400 LM oferuje ponadprzeciętne standardy planowania tras, takie jak SmartRoutes i Wybór Trasy które umożliwiają wybranie najlepszej trasy, a funkcja Znajdź mój samochód zapisze lokalizację Twojego samochodu abyś nie musiał się martwić o znalezienie drogi powrotnej na miejsce parkowania.


Mapy Mio Europe Plus obejmują następujące 44 państwa Europy:
Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Gibraltar, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Liechtenstein, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Macedonia, Malta, Mołdawia, Monako, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Rumunia, San-Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.


Preinstalowana baza fotoradarów
Preinstalowana baza fotoradarów powiadomi Ciebie o miejscach, gdzie należy zachować dodatkową ostrożność na drodze. Baza fotoradarów jest w wersji demo, dostępna za darmo przez okres 3 miesięcy.


Asystent Parkowania
Funkcja „Asystent Parkowania” automatycznie wyświetla listę dostępnych miejsc parkingowych, gdy pojazd znajduje się 1 km od celu.


Tryb pieszy
Z Mio nie tylko w samochodzie. Znalazłeś się w fajnym mieście? Zrób sobie pieszą wycieczkę korzystając ze specjalnych funkcji dla podróży na piechotę.


Planowanie podróży
Mio Spirit posiada opcję planowania i porządkowania punktów przejazdowych zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniu Mio. Możesz teraz ustalić trasy przejazdu i określić, które będą najbardziej optymalne.


Wypożyczalnia map
Podczas krótkiej wycieczki do nieznanego kraju warto mieć ze sobą nawigację. Dzięki funkcji wypożyczania mapę można wypożyczyć na 3, 7 lub 30 dni, oszczędzając w ten sposób ponad 80% ceny jej zakupu. Oprócz Europy w wypożyczalni dostępne są również mapy USA, Kanady i Australii.


Asystent pasa ruchu i widok skrzyżowań w 3D
Nawigacja Mio *** w odpowiednim momencie wskaże Ci właściwy pas ruchu, abyś nie miał problemu z wykonaniem kolejnego zakrętu. Oprogramowanie Mio *** umożliwi także realistyczny widok skrzyżowań w 3D pokazując najważniejsze znaki drogowe, aby dać Ci więcej czasu na zorientowanie się przed zbliżeniem do zjazdu lub skrzyżowania .


W pobliżu
Szybki dostęp do najbliższych POI lub zapis ulubionych miejsc.


Wypowiadane nazwy ulic
Nie musisz martwić się o to że źle zrozumiesz lub nie doczytasz nazwy. Nawigacja sama powie Ci gdzie i kiedy skręcić, Ty musisz tylko skupić się na prowadzeniu.


Symulacja trasy w tunelu
Symulacja trasy w tunelu pozwala Tobie śledzić trasę przez całą podróż.


Znajdź mój samochód
Zapisz lokalizację swojego samochodu i nie martw się o drogę powrotną na miejsce parkowania.


LearnMe Pro
Rozszerzona Funkcja LearnMe Pro monitoruje styl jazdy kierowcy, zapoznaje się z nim i proponuje trasy dostosowane do jego preferencji.


Bezterminowa aktualizacja map
Przez cały okres eksploatacji urządzenia Mio, maksymalnie 4 razy w roku, będziesz otrzymywać najnowsze mapy.


IQ Routes
Technologia IQ Routes wykorzystuje dane historyczne pobierane od milionów kierowców, co umożliwia optymalizację procesu wyznaczania trasy. W skład technologii IQ Routes wchodzą również funkcje "Wybór trasy" oraz "LearnMe Pro"


Akcesoria w zestawie:
 • Ramię do mocowania
 • Ładowarka samochodowa
 • Instrukcja obsługi
 • Dane techniczne

  przekątna ekranu 4.3 cala, kolorowy ekran dotykowy
  rozdzielczość ekranu (nominalna) 480 x 272 pikseli
  karty pamięci microSD
  łączność bezprzewodowa Nie
  złącza zewnętrzne miniUSB
  oprogramowanie Mapa Europy. Dożywotnia, bezpłatna aktualizacja map
  szer. x wys. x głęb. - waga 80 x 120 x 13 mm

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie