Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

GRIP Canon zamiennik Alpha BG-E9 do EOS 60D

powrót do listy

GRIP Canon zamiennik Alpha BG-E9 do EOS 60D

Kod produktu: FT_000442
Grupa towarowa: power Gripy
Producent: Canon
CENA NETTO: 153.66 zł

189.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Grip MeiKe MK-60D (BG-E9) to najwyższej jakości, w pełni funkcjonalny zamiennik battery packa BG-E9 do Canona 60D. Posiada wszystkie funkcje oryginalnego BG-E9. Ma możliwość zasilania dwoma lub jednym akumulatorem LP-E6. W zestawie znajduje się też adapter przeznaczony do baterii typu AA (6xAA).Battery pack posiada kółko nastawcze, dwu pozycyjny spust migawki, przełącznik AF-ON oraz przełączniki sterujące ekspozycją. Pokryty jest specjalnym tworzywem gumowym, co zapewnia wygodny i bardzo pewny uchwyt. W jego spodniej części znajduje się również gwint do mocowania statywu.Battery pack umożliwia lepsze trzymanie aparatu, poprawia komfort obsługi podczas robienia zdjęć w układzie pionowym oraz pozwala zwiększyć liczbę zdjęć możliwych do zrobienia jednym kompletem baterii.

Funkcjonalność
Meike MK-60D to w pełni funkcjonalny zamiennik oryginalnego battery packa Canon BG-E9, zaprojektowanego z myślą o fotografach posługujących się lustrzanką cyfrową Canon EOS 60D. MK-60D wyposażony jest w dwupozycyjny spust migawki i pokrętło nastawcze, oraz trzy przyciski funkcyjne i przełącznik Włącz/Wyłącz. Na spodzie obudowy battery packa znajduje się gwint statywowy 1/4" oraz uchwyt do zamocowania paska.

Zasilanie
Multi-Power Battery Back Meike MK-60D zasilany jest za pomocą jednego lub dwóch akumulatorów typu LP-E6, które pozwalają nawet dwukrotnie zwiększyć liczbę wykonywanych zdjęć na jednym ładowaniu. Dzięki dołączonemu do zestawu magazynkowi, możliwe jest rówież skorzystanie z alternatywnego źródła zasilania w postaci sześciu baterii alkalicznych rozmiaru AA/LR6. Battery pack Meike MK-60D może również współpracować z dedykowanym adapterem stałego zasilania, który należy zakupić osobno.

Komfort i bezpieczeństwo
Multi-Power Battery Pack Meike MK-60D to idealne rozwiązanie dla fotografów posługujących się aparatem Canon EOS 60D, wyposażonym w systemową lampę błyskową lub ciężki obiektyw. Ergonomicznie wyprofilowana obudowa pokryta antypoślizgową okładziną, wspomaga precyzyjne kadrowanie w pionie i poziomie oraz usprawnia obsługę aparatu w trudnych warunkach.

Gwarancja
Multi-Power Battery Pack Meike MK-60D objęty jest 24-miesięczną gwarancją producent

Dane techniczne

zasilanie 2x LP-E6, 6x AA
kompatybilność Canon EOS 60D
gwarancja 24 miesiące

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie