Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

GRIP Nikon zamiennik Meike SD-9a do SB-900

powrót do listy

GRIP Nikon zamiennik Meike SD-9a do SB-900

Kod produktu: FT_000469
Grupa towarowa: power Gripy
Producent: NIKON
CENA NETTO: 129.27 zł

159.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Battery pack Meike SD-9a do lamp błyskowych Nikon SB-900

Battery pack Meike SD-9a jest urządzeniem przeznaczonym do dodatkowego zasilania zewnętrznych lamp błyskowych. Dzięki jego zastosowaniu można znacznie zwiększyć ilość zdjęć jakie można wykonać w jednej "serii". Ponadto pozwala on na dużo szybsze ładowanie kondensatorów lampy. Jest to szczególnie przydatne przy wszelkiego rodzaju fotografii reporterskiej oraz sportowej.

Meike SD-9a jest zasilana z 6 baterii lub akumulatorków typu AA. Należy podkreślić, że sama lampa błyskowa również musi być zasilana, a battery pack zapewnia tylko "doładowanie". Zaleca się stosowanie tego samego rodzaju ogniw zarówno w lampa jak i battery packu. W chwili kiedy urządzenie ładuje lampę zapala się czerwona dioda informująca o pracy kondensatorów. UWAGA: nie powinno się wykonywać więcej niż 15 błysków w jednej serii. W przeciwnym razie można doprowadzić do przegrzania i uszkodzenia lampy błyskowej. Po każdej długiej serii błysków należy zapewnić lampę czas na studzenie palnika.

Battery pack Meike SD-9a posiada możliwość zamocowania pod korpusem aparatu za pomocą gwintu statywowego. Podłączanie urządzenia jest bardzo proste, wystarczy umieścić baterie zgodnie z rysunkiem na pokrywie, podłączyć wtyczkę do wejścia zasilającego lampy błyskowej a następnie włączyć samą lampę. Dodatkowe zasilanie zostanie automatycznie wykryte przez lampę.

Dane techniczne

zasilanie 6x baterie AA lub akumulatory NiMH
kompatybilność Nikon SB-900
gwarancja 24 miesiące

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie