Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

HDD Serial ATA 600 3TB WD RED

powrót do listy

HDD Serial ATA 600 3TB WD RED

Kod produktu: WD30EFRX
Grupa towarowa: dyski twarde 3.5"
Producent: Western Digital
CENA NETTO: 397.56 zł

489.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Dyski twarde NAS


WD Red — jeszcze większy
Dzięki naszemu przepisowi na sukces dyski twarde WD Red zyskały najwyższą możliwą pojemność. Dyski twarde WD o pojemności do 6 TB wzbogacają naszą wszechstronną ofertę rozwiązań do systemów NAS i mogą być stosowane w urządzeniach zawierających od 1 aż do 16 kieszeni. Rodzina dysków WD Red właśnie się powiększyła.
Technologia NASware w nowej wersji 3.0
Robimy wszystko, aby eksploatacja systemów NAS przynosiła naszym użytkownikom maksimum zadowolenia. Technologia NASware w nowej wersji 3.0 poprawia optymalizację pracy dysków WD Red w środowiskach NAS i umożliwia obsługę urządzeń NAS zawierających od 6 do 8 kieszeni. Dzięki technologii NASware 3.0 dyski WD Red obsługują teraz małe systemy NAS zawierające od 1 do 8 kieszeni, co dodatkowo poprawia ich zgodność i niezawodność. Konfiguracja z 8 dyskami WD Red może teraz oferować łączną pojemność do 48 TB — to zupełnie nowa jakość technologii NAS.
Doświadczenie w systemach NAS
Dyski WD Red zostały poddane najbardziej wyczerpującym testom zgodności z urządzeniami NAS dostępnymi na rynku. Oznacza to, że gdy kupujesz obudowę systemu NAS, możesz mieć pewność, że żadne inne dyski nie zagwarantują tak doskonałej zgodności jak dyski twarde WD Red. Jesteśmy dumni z naszych produktów, a swoją wizją dzielimy się z naszymi klientami.
Zalecane zastosowania:
Zaprojektowany i przetestowany z myślą o systemach NAS z 1-8 dyskami i komputerach wyposażonych w macierz RAID do stosowania w domach i małych biurach.
Dłuższa gwarancja
Dyski twarde WD Red są objęte trzyletnią ograniczoną gwarancją z myślą o Twoim poczuciu bezpieczeństwa i dłuższym okresie gwarancyjnym odpowiadającym warunkom oferowanym przez większość producentów systemów NAS.


Dane techniczne

pojemność 3 TB
prędkość 5400 - 7200 obr./min
interfejs SATA 6 Gb/s
pamięć cache 64 MB
zastosowanie NAS

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie