Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

HDD USB 3.0 1TB WD My Book AV-TV

powrót do listy

HDD USB 3.0 1TB WD My Book AV-TV

Kod produktu: WDBGLG0010HBK-EESN
Grupa towarowa: dyski twarde USB
odtwarzacze i edycja wideo
Producent: Western Digital
CENA NETTO: 402.44 zł

495.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

OpisPełne wykorzystanie funkcji nagrywania z telewizora.
Podłącz ten dysk do telewizora wyposażonego w funkcję nagrywania, aby rejestrować, wstrzymywać i przewijać programy TV. Na dysku możesz nagrać kilkaset godzin programów. To rozrywka według Twoich reguł i wtedy, kiedy masz na nią ochotę.Długie godziny rozrywki na żądanie.
Dysk pomieści setki godzin programów nagranych z telewizora. Na dysku My Book AV-TV możesz nagrać wiele godzin seriali, transmisji sportowych i filmów bezpośrednio z telewizora. Nagrane programy możesz wstrzymywać, przewijać i odtwarzać, kiedy tylko chcesz.

Płynne nagrywanie i odtwarzanie multimediów.
Zawarty w urządzeniu My Book AV-TV dysk twardy jest zoptymalizowany do przesyłania multimediów i obsługuje standard ATA-7 AV, który zapewnia szybszy powrót do trybu gotowości oraz idealnie płynne nagrywanie i odtwarzanie audio i wideo.Jednoczesne nagrywanie i odtwarzanie wielu strumieni przez interfejs USB 3.0
Superszybki interfejs USB 3.0 umożliwia jednoczesne nagrywanie i odtwarzanie wielu strumieni w jakości HD. Nagrywaj ulubiony serial komediowy, jednocześnie oglądając mecz. Nie stracisz ani sekundy akcji.

Niezawodność w pracy ciągłej 24x7.
Znajdujący się wewnątrz dysk twardy jest przystosowany do całodobowej pracy w podwyższonej temperaturze, tak aby zapewniał niezawodną strumieniową transmisję multimediów w trybie ciągłym.Cichy jak szept.
Ponieważ dysk nie ma wentylatora, żaden hałas nie zakłóca odtwarzania filmów i programów TV. Cisza jest na wagę złota także w Twoim centrum rozrywki.

Zawartość zestawu
 • Dysk do telewizora
 • Zasilacz
 • Kabel USB 3.0 (2 m)
 • Skrócona instrukcja instalacji
 • Nóżki do instalacji w poziomie
 • Dane techniczne

  pojemność 1 TB
  interfejs USB 3.0

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie