Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

HDD USB 3.0 500GB Toshiba Canvio Basics

powrót do listy

HDD USB 3.0 500GB Toshiba Canvio Basics

Kod produktu: HDTB305EK3AA
Grupa towarowa: dyski twarde USB
Producent: Toshiba
CENA NETTO: 172.36 zł

212.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

PROSTA W OBSŁUDZE, SUPERSZYBKA PAMIĘĆ MASOWA


Zewnętrzne dyski twarde Canvio Basics pozwalają na szybki transfer plików przez interfejs USB 3.0 SuperSpeed. Urządzenia te są gotowe do użytku w połączeniu z systemem Microsoft Windows i nie wymagają instalacji żadnego oprogramowania — rozpoczęcie zapisywania ulubionych plików wprost nie może być łatwiejsze. Ponadczasowe wzornictwo dysku sprawia, że zawsze wygląda on dobrze — zarówno na biurku, jak i w podróży. Ponadto, dzięki zgodności z technologią USB 2.0 dysk ten można też podłączać do starszych urządzeń.


SZYBKI TRANSFER
Dzięki technologii USB 3.0 te przenośne dyski twarde są znacznie szybsze w porównaniu z wcześniejszymi standardami, ale nadal zgodne z technologią USB 2.0. A podczas porządkowania plików szybkość transferu naprawdę ma znaczenie.
PLUG-AND-PLAY — WYSTARCZY PODŁĄCZYĆ
Wystarczy podłączyć kabel. Dyski są gotowe do użytku w połączeniu z systemem Microsoft Windows — nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików między komputerem a dyskiem.

KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA
Pojemna pamięć masowa w poręcznej, niewielkiej obudowie w klasycznym kolorze matowej czerni. Dyski twarde Canvio Basics, dostępne w kilku wersjach pojemności, są doskonałymi rozwiązaniami do przechowywania danych, muzyki i zdjęć. Wewnętrzny czujnik wstrząsów i technologia parkowania głowicy sprawiają, że dyski te zapewniają danym idealną ochronę — dokądkolwiek się udasz.

Dane techniczne

pojemność 500 GB
interfejs USB 3.0

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie