Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Kalkulator Canon F-502G

powrót do listy

Kalkulator Canon F-502G

Kod produktu: 3497B005
Grupa towarowa: sprzęt biurowy
Producent: Canon
CENA NETTO: 31.71 zł

39.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Ten podstawowy kalkulator naukowy z 1-liniowym wyświetlaczem o pojemności 10+2 cyfr wyposażono w 140 funkcji. Do jego produkcji użyto materiałów pochodzących z recyklingu, dzięki czemu znakomicie nadaje się dla świadomych ekologicznie uczniów szkół podstawowych i średnich.

Funkcje
 • Kalkulator naukowy z 1-liniowym wyświetlaczem o pojemności 10+2 cyfr
 • Wyprodukowany z wykorzystaniem tworzywa sztucznego odzyskanego w całości z kopiarek Canon
 • Łącznie 140 funkcji
 • 15 poziomów nawiasów
 • 1 niezależna pamięć
 • Twarda osłona ochronna
 • Funkcja automatycznego wyłączania zasilania

  Ekologiczny, standardowy kalkulator naukowy z wyświetlaczem o pojemności 10+2 cyfr i ze 140 funkcjami

  Troska o przyszłość
  Kalkulator naukowy F-502G z 1-liniowym wyświetlaczem o pojemności 10+2 cyfr jest wytwarzany z wykorzystaniem tworzywa sztucznego odzyskanego w całości z kopiarek Canon - użyto go do wyprodukowania górnej i dolnej części obudowy kalkulatora oraz jego twardej osłony. Przyczynia się do zwiększenia efektywności wykorzystania zasobów i zmniejszenia strat materiałowych. To proekologiczne podejście spotka się ze szczególnym uznaniem młodych ludzi, którym potrzebny jest pierwszy kalkulator naukowy.

  140 rozbudowanych funkcji
  Ten wszechstronny kalkulator wyposażono we wszystkie funkcje niezbędne w procesie edukacji na poziomie szkoły podstawowej i średniej. Kalkulator zapewnia przydatną funkcję niezależnej pamięci. Wśród 140 funkcji znalazły się m.in.: 15 poziomów nawiasów, obliczenia trygonometryczne i statystyczne, przekształcanie układów współrzędnych, jednostki kątowe oraz obliczenia silni, kombinacji i permutacji. Ten wszechstronny kalkulator pomoże znaleźć rozwiązanie każdego zadania podanego na zajęciach.

  Ergonomiczna konstrukcja, przejrzysty wyświetlacz LCD
  Smukła, ergonomiczna konstrukcja kalkulatora ułatwia jego trzymanie w dłoni. Urządzenie jest solidne i niezawodne i jest dostarczane w komplecie z twardą osłoną ochronną. Duży i przejrzysty wyświetlacz LCD ułatwia odczyt danych. Dzięki dużym, trwałym klawiszom z tworzywa sztucznego wprowadzanie danych i wybieranie funkcji jest bardzo łatwe. Konstrukcja urządzenia ma zapewnić łatwość obsługi i bezproblemową pracę.

  Wydajność energetyczna
  Funkcja automatycznego wyłączania zasilania odcina zasilanie po 7 minutach braku aktywności, aby zapobiec marnowaniu energii. W przypadku wyłączenia zasilania funkcja zabezpieczenia pamięci chroni wprowadzone dane.
 • Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie