Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Kamera D-Link Day/Night Wireless

powrót do listy

Kamera D-Link Day/Night Wireless

Kod produktu: DCS-2136L/E
Grupa towarowa: kamery internetowe IP
Producent: D-link
CENA NETTO: 757.72 zł

932.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Kamera IP Wi-Fi AC Cloud z doświetleniem Color LED


 • Technologia LowLight+ oraz szeroki zakres dynamiki obrazu (WDR) gwarantuje doskonałą jakość zdjęć nawet w warunkach minimalnego oświetlenia
 • Wbudowana dioda białego światła (LED) umożliwia monitoring obszaru 24 godziny na dobę w kolorze w jakości HD, nawet w całkowitej ciemności
 • Czujnik ruchu PIR nowej generacji odpowiada za zaawansowaną analizę ruchu w kadrze
 • Możliwość mówienia przez głośnik wbudowany w kamerze (przez smartfon)
 • Chmura mydlink umożliwiająca zdalny podgląd obrazu przez smartfon lub telefon

  DCS-2136L to pierwsza na świecie kamera wyposażona w moduł łączności bezprzewodowej Wireless AC oraz diodę LED emitującą białe światło. Umożliwia monitorowanie domu lub biura w praktycznie każdych warunkach. Natomiast dzięki usłudze chmury mydlink™, podgląd obrazu jest dziecinnie prosty. Wystarczy uruchomić aplikację na urządzeniu mobilnym, a ona sama połączy się z kamerą zainstalowaną w domu lub biurze i wyświetli obraz na żywo.

  Monitoring w jakości HD przez całą dobę
  Kamera jest wyposażona w przetwornik HD o rozdzielczości 1 megapiksela, który pozwala uzyskać obraz wysokiej jakości 720p HD. Istnieje również możliwość skorzystania z systemu elektronicznego przesuwania i przechylania obrazu oraz zmiany ogniskowej, co pozwala z łatwością monitorować duży teren. Urządzenie jest również wyposażone diodę LED emitującą białe światło, który umożliwia pogląd w kolorze monitorowanego obszaru, nawet w całkowitej ciemności.

  Najłatwiejszy sposób na zdalny podgląd domu lub biura
  Podłączenie kamery do sieci i uzyskanie do niej dostępu zazwyczaj wymaga złożonej konfiguracji. Usługi chmury mydlink™ ułatwiają dostęp do kamery z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie. Za pomocą poradnika można uruchomić kamerę w przeciągu kilku minut, wykonując prezentowane instrukcje krok po kroku. Następnie można skonfigurować na stronie internetowej konto mydlink™, które umożliwia wyświetlanie obrazu z kamery i zarządzanie nią za pośrednictwem dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Jeśli użytkownik ma więcej niż jedną kamerę, może dodać wszystkie kamery do istniejącego konta mydlink™ i monitorować je z pojedynczego miejsca. Mobilny dostęp do kamer jest równie łatwy. Wystarczy pobrać darmową aplikację mydlink™ na telefon iPhoneŽ, tablet iPadŽ lub urządzenie z systemem Android™, a następnie można w łatwy sposób wyświetlać obraz z kamery w dowolnym miejscu za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego lub połączenia 3G. Natomiast aplikacja mydlink™+, umożliwia podgląd obrazu z maksymalnie czterech kamer na pojedynczym ekranie tabletu.

  Wszechstronne zastosowania
  Kamerę wyposażono w wiele funkcji zwiększających możliwości monitorowania domu. Dzięki temu nadaje się do zastosowania w każdej sytuacji. Pasywny czujnik ruchu działający w paśmie podczerwonym (PIR) pozwala wykrywać ruch w okolicy kamer. Po wykryciu ruchu automatycznie włączane jest rejestrowanie obrazu i wysyłane jest powiadomienie. Wbudowany mikrofon i głośnik umożliwiają komunikację dwukierunkową — dzięki temu urządzenia znakomicie nadają się do obsługi bram i drzwi.

  Pełne rozwiązanie do nadzoru
  Kamera jest kompletnym rozwiązaniem do monitorowania domu. Umożliwia rejestrowanie obrazu i dźwięku na karcie microSD* bez konieczności korzystania z komputera PC lub pamięci sieciowej. Jeśli konieczne jest rozszerzenie systemu monitoringu, w zestawie dostępne jest oprogramowanie D-ViewCam służące do zarządzania kamerami. Umożliwia ono zarządzanie maksymalnie 32 kamerami przy użyciu zestawu funkcji między innymi obejmującego widok z wielu kamer oraz automatyczne wysyłanie powiadomień pocztą elektroniczną w przypadku wykrycia podejrzanej lub nietypowej aktywności.

  *Karta microSD 16GB jest dołączona do zestawu
 • Dane techniczne

  rozdzielczość 1280 x 720
  standard 802.11ac, RJ45
  złącza wewnętrzne RJ-45, microSD

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie