Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Kamera D-Link EyeOn Baby Camera

powrót do listy

Kamera D-Link EyeOn Baby Camera

Kod produktu: DCS-825L
Grupa towarowa: kamery internetowe IP
Producent: D-link
CENA NETTO: 579.67 zł

713.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

EyeOn Baby umożliwia przekształcenie smartfona lub tabletu w wygodną i prostą w użyciu elektroniczną nianię.


Wystarczy podłączyć się do kamery bezprzewodowo w domu lub przy użyciu internetu w pracy, aby wiedzieć, co dzieje się wokół malucha. Kamera wyposażona jest we wszystko, co zapewni bezpieczeństwo dziecka: czujnik ruchu, dźwięku i temperatury. Dodatkowym atutem jest tryb nocny oraz automatyczne nagrywanie zdjęć i materiałów wideo. Może nawet odtwarzać nagrane kołysanki, aby pomóc dziecku zasnąć!
Opieka nad dzieckiem nigdy nie była łatwiejsza!
 • Jakość obrazu HD 720p
 • Czujnik temperatury
 • Wykrywanie dźwięku i ruchu
 • 4x przybliżenie cyfrowe
 • Odtwarzanie kołysanek
 • Dwukierunkowy dźwięk
 • Wejście na kartę microSD
 • Nagrywanie filmów/zdjęć


  Spokój ducha zawsze i wszędzie
  EyeOn Baby zaprojektowano po to, aby zapewnić maksimum bezpieczeństwa dziecku i umożliwić rodzicom zdalną kontrolę zachowania malucha. Wysoka rozdzielczość HD 720p, ostry i wyraźny obraz oraz automatyczny tryb nocny, który uruchamia się po zmierzchu, umożliwia wygodne monitorowanie dziecka przez całą dobę. To idealne rozwiązanie do domu i podróży, dzięki bezpłatnej usłudze mydlink, która umożliwia podgląd obrazu na smartfonie lub tablecie w każdym miejscu - wystarczy tylko dostęp do internetu. Najnowsze zabezpieczenia i szyfrowanie połączenia bezprzewodowego uniemożliwiają dostęp do kamery osobom nieupoważnionym.


  Technologia, która dba o dziecko
  EyeOn Baby może wysyłać powiadomienia o konkretnych wydarzeniach. W trosce o bezpieczeństwo i wygodę dziecka stale monitoruje temperaturę w pomieszczeniu i ostrzega, gdy jest za wysoka lub zbyt niska. Wbudowane czujniki ruchu i dźwięku umożliwiają wykrycie płaczu lub aktywności po przebudzeniu. Dodatkowo w momencie wykrycia zdarzenia kamera rejestruje obraz wideo oraz robi zdjęcia, które można przejrzeć w dowolnym momencie.


  Monitoring dziecka nigdy nie był tak łatwy i przyjemny
  EyeOn Baby można użyć podczas podróży z dzieckiem, nawet bez dostępu do internetu. Wystarczy podłączyć telefon lub tablet do sieci bezprzewodowej, aby móc zdalnie kontrolować zachowanie dziecka. To idealne rozwiązanie podczas rodzinnych wakacji lub wizyty u przyjaciół. Możliwe jest również podłączenie przenośnego źródła zasilania przez USB kamery, tak aby uczynić ją w pełni mobilnym urządzeniem.


  Rewolucyjna usługa chmury mydlink
  Podłączenie kamery do domowej sieci oraz dostęp w tradycyjny sposób wymaga złożonej i czasochłonnej konfiguracji. mydlink sprawia, że dostęp do kamery EyeOn jest dziecinnie prosty. Wystarczy pobrać bezpłatną aplikację mydlink Baby na smartfona lub tablet i w kilku prostych krokach skonfigurować i uzyskać podgląd obrazu z kamery EyeOn. Jest to możliwe z dowolnego miejsca na świecie z dostępem do sieci Wi-Fi lub połączenia LTE/3G.


  Dziecinnie prosta konfiguracja
  Po pobraniu bezpłatnej aplikacji mydlink Baby na iPhone, iPada lub urządzenie z systemem Android, aplikacja krok po kroku przeprowadzi przez proces instalacji oraz przedstawi wszystkie niezbędne funkcjonalności urządzenia.

 • Dane techniczne

  rozdzielczość 1280 x 720
  inne cechy Wbudowany mikrofon
  standard 802.11n
  złącza wewnętrzne microSD

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie