Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Kamera D-Link Full HD Camera 180°

powrót do listy

Kamera D-Link Full HD Camera 180°

Kod produktu: DCS-2530L
Grupa towarowa: kamery internetowe IP
Producent: D-link
CENA NETTO: 515.45 zł

634.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Kamera panoramiczna Full HD 180° (DCS-2530L) o szerokim kącie widzenia wynoszącym 180 stopni, z łatwością obejmuje monitoringiem całe pomieszczenie.


Obrotowa głowica ułatwia montaż, zaś tryb nocny, funkcja wykrywania ruchu i dźwięku oraz intuicyjna aplikacja na urządzenia mobilne sprawiają, że zawsze dokładnie wiesz, co się dzieje — w dzień i nocą.
Monitoring przez całą dobę. Bez kompromisów.
 • Obiektyw o szerokim kącie gwarantuje 180-stopniowe pole obserwacji i umożliwia objęcie całego pomieszczenia nadzorem z poziomu jednej kamery.
 • Zapomnij o kamerach obrotowych — obserwuj dom w czasie rzeczywistym. Technologia usuwania zniekształceń zapewnia obraz pozbawiony zakłóceń, a czujnik 1080p Full HD z łatwością wychwytuje najmniejsze szczegóły.
 • Odbieraj powiadomienia ze zrzutami obrazu lub klipami wideo w przypadku wykrycia dźwięku lub ruchu.
 • Ustawiaj poziom głośności aktywujący ostrzeżenia kamery.
 • Wbudowane diody LED umożliwiają obserwację na odległość do 5 metrów.
  Aplikacja mydlink: Najłatwiejsza metoda konfiguracja kamery i monitoringu domu
  Aplikacja mydlink ułatwia dostęp do kamery z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Używając aplikacji mydlink Lite na smartfonie lub tablecie z systemem iOS lub Android, można łączyć się z kamerą mydlink i konfigurować ją bez udziału komputera.

  Następnie za pomocą aplikacji mydlink Lite można skonfigurować darmowe konto mydlink, które umożliwia wyświetlanie obrazu z kamery i zarządzanie nią za pośrednictwem dowolnego urządzenia mobilnego podłączonego do Internetu. Jeśli użytkownik ma więcej niż jedną kamerę, może dodać je wszystkie do istniejącego konta mydlink i monitorować z pojedynczego miejsca.


 • Dane techniczne

  rozdzielczość 1920 x 1080
  standard 802.11n
  złącza wewnętrzne microSD

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie