Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Kamera D-Link HD Day/Night Indoor Cloud

powrót do listy

Kamera D-Link HD Day/Night Indoor Cloud

Kod produktu: DCS-2132L/E
Grupa towarowa: kamery internetowe IP
Producent: D-link
CENA NETTO: 434.15 zł

534.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Kamera IP Wi-Fi HD Cloud


Bezprzewodowa kamera IP HD (DCS-2132L) wyposażona jest w moduł łączności bezprzewodowej Wireless N oraz jest kompatybilna z usługami chmury mydlink™. To idealne rozwiązanie do domu lub biura, które wymagają całodobowego monitoringu.

Kamera wyposażona jest w przetwornik HD o rozdzielczości 1 megapiksela, który umożliwia rejestrowanie obrazu w wysokiej jakości 720p HD. Obraz jest wyraźny, ostry i szczegółowy. Istnieje również możliwość skorzystania z systemu elektronicznego przesuwania i przechylania obrazu oraz zmiany ogniskowej, co pozwala z łatwością monitorować duży teren.

W ciągu dnia filtr ICR blokuje światło podczerwone, aby zapewnić możliwie najlepszą jakość obrazu. Natomiast w nocy, w połączeniu diodami IR, umożliwia monitoring nawet w całkowitej ciemności.


Zero Configuration
Jeśli posiadasz w domu router obsługujący chmurę mydlink™, bardzo szybko skonfigurujesz kamerę. Wystarczy podłączyć ją do zasilania, a z routerem połączyć kablem Ethernet. Kamera zostanie automatycznie skonfigurowana. Włącznie z uruchomieniem zabezpieczeń.


Wszechstronne zastosowania
Kamerę wyposażono w wiele funkcji zwiększających możliwości monitorowania domu. Dzięki temu nadaje się do zastosowania w każdej sytuacji. Pasywny czujnik ruchu działający w paśmie podczerwonym (PIR) pozwala wykrywać ruch w okolicy kamer.


Pełne rozwiązanie do nadzoru
Kamera jest kompletnym rozwiązaniem do monitorowania domu. Umożliwia rejestrowanie obrazu i dźwięku na karcie microSD* bez konieczności korzystania z komputera PC lub pamięci sieciowej. Jeśli konieczne jest rozszerzenie systemu monitoringu, w zestawie dostępne jest oprogramowanie D-ViewCam. Umożliwia ono zarządzanie kamerami. Umożliwia ono zarządzanie maksymalnie 32 kamerami przy użyciu zestawu funkcji, obejmującego m.in. widok z wielu kamer oraz automatyczne wysyłanie powiadomień pocztą elektroniczną w przypadku wykrycia podejrzanej lub nietypowej aktywności.

Dane techniczne

rozdzielczość 1280 x 720
standard 802.11n, RJ45
złącza wewnętrzne RJ-45, microSD

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie