Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Kamera D-Link Securicam Wireless N H.264 Day & Night

powrót do listy

Kamera D-Link Securicam Wireless N H.264 Day & Night

Kod produktu: DCS-942L/E
Grupa towarowa: kamery internetowe IP
Producent: D-link
CENA NETTO: 256.91 zł

316.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Kamera IP Wi-Fi Cloud


 • Technologia Wireless N umożliwiająca bezproblemowe połączenia w całym domu.
 • Sensor CMOS działający przy natężeniu 1 lux (przy słabo oświetlonych miejscach).
 • Pasywny czujnik działający w paśmie podczerwonym do wykrywania ruchu.
 • Powiadomienia pocztą elektroniczną wywoływane ruchem.
 • Wbudowany mikrofon i wejście jack 3,5mm — dwukierunkowa obsługa dźwięku.
 • Zabezpieczenie sieci bezprzewodowej przy użyciu jednego przycisku dzięki funkcji Wi-Fi Protected Setup (WPS).

  Rozbudowana domowa kamera sieciowa z technologią Wireless N przeznaczona do monitorowania w dzień i w nocy jest wielofunkcyjnym rozwiązaniem do nadzoru domu lub biura. W przeciwieństwie do tradycyjnych kamer internetowych, przesyła oraz rejestruje obraz i dźwięk wysokiej jakości przez maksymalnie 7 dni bez przerwy, nawet w całkowitej ciemności, dzięki wbudowanym diodom LED emitującym światło w paśmie podczerwonym. Bezpłatna usługa mydlink zapewnia najłatwiejszy sposób dostępu do kamery i zarządzania nią, zarówno za pośrednictwem komputera, jak i aplikacji w iPhonie lub w urządzeniu z systemem Android.


  Kamera jest wyposażona w gniazdo kart MicroSD i oraz kartę MicroSD o pojemności 16 GB, umożliwiającą rejestrowanie danych audio i wideo bezpośrednio z kamery, bez konieczności włączania komputera. Istnieje możliwość skonfigurowania kamery tak, aby rejestrowała obraz tylko po wykryciu ruchu lub bez przerwy, przez maksymalnie 7 dni. Konfiguracja jest przeprowadzana przy użyciu intuicyjnego interfejsu WWW. Po przekroczeniu 7 dni (i zapełnieniu karty MicroSD) starsze nagrania będą zastępowane nowymi. Wbudowany pasywny czujnik działający w paśmie podczerwonym umożliwia wykrywanie ruchu i wysyłanie powiadomień pocztą elektroniczną. Wszystkie te funkcje można w łatwy sposób skonfigurować przy użyciu interfejsu użytkownika, dzięki czemu kamera ta stanowi prawdziwie wszechstronny system monitorowania domu.


  Monitorowanie w nocy
  Kamera sieciowa umożliwia monitorowanie w dzień i w nocy, dzięki wbudowanym diodom LED emitującym światło w paśmie podczerwonym. Zasięg oświetlenia wynoszący 5 metrów umożliwia monitorowanie np. małych dzieci w czasie snu lub biura w nocy.


  Usługa mydlink: najłatwiejszy sposób monitorowania domu

  Korzystając z poradnika można uruchomić kamerę w kilka minut, wykonując prezentowane instrukcje krok po kroku. Następnie na stronie internetowej można skonfigurować konto mydlink, które umożliwia wyświetlanie obrazu z kamery i zarządzanie nią za pośrednictwem dowolnego komputera podłączonego do Internetu. Jeśli użytkownik ma więcej niż jedną kamerę, może dodać wszystkie kamery do istniejącego konta mydlink i monitorować je z pojedynczego miejsca.

  Mobilny dostęp do kamer jest dziecinnie prosty. Wystarczy pobrać darmową aplikację mydlink na iPhone lub telefon z systemem Android, a następnie wyświetlać obraz z kamery w dowolnym miejscu za pośrednictwem połączenia bezprzewodowego lub połączenia 3G. Dzięki aplikacji możliwe jest monitorowanie mobilne bez dostępu do komputera.
 • Dane techniczne

  rozdzielczość 640 x 480
  standard 802.11n
  złącza wewnętrzne RJ-45, microSD

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie