Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Kamera Samochodowa Blaupunkt - Rejestrator Jazdy Full HD BP2.0FHD

powrót do listy

Kamera Samochodowa Blaupunkt - Rejestrator Jazdy Full HD BP2.0FHD

Kod produktu: BLAUPUNKT BP2.0FHD
Grupa towarowa: rejestratory samochodowe
Producent: Blaupunkt
CENA NETTO: 153.66 zł

189.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

BP 2.0 FHD dedykowany jest użytkownikom poszukującym połączenia wysokiej jakości obrazu, wygody obsługi oraz przystępnej ceny. Jest to niewielkie, kompaktowe urządzenie, które za pomocą przyssawki mocuje się do przedniej szyby samochodu, aby na karcie pamięci microSD zarejestrować przebieg trasy w jakości Full HD lub wykonać zdjęcia wysokiej rozdzielczości. Ze względu na swoje niewielkie gabaryty w żaden sposób nie wpływa na bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu.

Obiektyw o ultra szerokim kącie 120 stopni zapewnia szczegółowy obraz wideo, który zapisywać można w rozdzielczościach począwszy od VGA (640x480) po Full HD (1920x1080) z prędkością 30 klatek na sekundę oraz dla trybu foto od 1,3Mpix (640x480) do 12Mpix (4032x3024). Minimalne oświetlenie wynosi 1 LUX. Rejestrator wyposażony jest w czuły mikrofon oraz głośnik, który posłużyć może do odsłuchiwania dźwięku z nagrań oglądanych na kolorowym ekranie LCD o przekątnej 2”.

Nagrywać można materiał ciągły, bądź w pętli, której długość ustala się w menu urządzenia, a akcelerometr (G-Sensor) zablokuje możliwość nadpisania lub nieumyślnego skasowania filmu nagranego podczas zdarzenia drogowego, kiedy wartość przeciążenia przekroczy ustawiony limit. Każdy zapisany materiał, zarówno wideo, jak i foto może być dodatkowo opatrzony informacją o dacie i czasie w jakim go zarejestrowano.

Użytkownik sam decyduje kiedy proces nagrywania ma się rozpocząć: po włączeniu zapłonu - jeśli podłączone jest zasilanie, po wykryciu ruchu lub ręcznie, po przyciśnięciu odpowiedniego przycisku. Analogicznie dla dokonanego wyboru nagrywanie zakończy się gdy wyłączymy zapłon, samochód się zatrzyma, bądź wciśniemy przycisk.

Zestaw zawiera uchwyt montażowy z przyssawką do szyby, ładowarkę samochodową, przewód USB oraz instrukcję obsługi – również w języku polskim, nie zawiera karty pamięci.

Ładowarka posiada bardzo długi, mierzący 3,5 metra przewód, który ułatwi ładowanie w samochodach o dużej kubaturze ale również pozwoli na dyskretny montaż.

Dane techniczne

tryby nagrywania Full HD 1080p (1920 x 1080)
tryb nocny Tak
karty pamięci microSD
złącza zewnętrzne miniUSB
funkcja robienia zdjęć Tak
dotykowy LCD Nie
rozmiar LCD [cale] 2
w zestawie Kabel USB,uchwyt samochodowy,ładowarka samochodowa,instrukcja
gwarancja 24 miesiące

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie