Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Kamera Samochodowa Mio - Rejestrator Jazdy MiVue 608

powrót do listy

Kamera Samochodowa Mio - Rejestrator Jazdy MiVue 608

Kod produktu: 5415N4890008
Grupa towarowa: rejestratory samochodowe
Producent: MIO
CENA NETTO: 332.52 zł

409.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Twój świadek na drodze.


Niezawodna i nowoczesna kamera MiVue 608 zapewnia wiarygodną dokumentację zdarzeń drogowych. Dla ułatwienia kamera samochodowa zaczyna działać zaraz po uruchomieniu silnika. Rejestrator zapisuje film w rozdzielczości 1080p Full HD co doskonale sprawdza się przy dokumentowaniu przebiegu podróży. Z tak wysoką rozdzielczością urządzeniu nie umkną najdrobniejsze szczegóły czy zdarzenia. To doskonały świadek podczas codziennych wypraw autem. Dzięki zastosowaniu podwójnego wejścia na karty MicroSD możesz w trybie bezpośrednim tworzyć kopie zapisanego materiału - to więcej niż 100% bezpieczeństwa.

Oczywiście z kamery można również korzystać, jadąc przez malownicze okolice, aby podzielić się wrażeniami ze znajomymi i rodziną. Dzięki intuicyjnej aplikacji komputerowej MiVue Manager można też udostępniać swoje nagrania na Facebooku i YouTube`ie.

Nowa kamera MiVue 608 jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich osób, którzy chcą mieć poczucie bezpieczeństwa wynikające z użycia kamery samochodwej — własnego świadka zdarzeń drogowych.


Rozdzielczość nagrywania 1080p Full HD / 30 fps
w najnowszej technologii kompresji obrazu H.264 zapewnia najlepsze parametry nagrania i odtwarzania przy małym rozmiarze pliku.


Szeroki kąt widzenia
140° pozwoli spokojnie uchwycić wszystko to co dzieje się w zakresie Twojego wzroku.


Zaawansowana optyka
Rejestrator wyposażono w bardzo czułą soczewkę obiektywu (F2.0), co zapewnia przejrzystość nagrań nawet przy słabym oświetleniu.


3 osiowy sensor przeciążeń
odpowiada za zapis takich danych jak siła przeciążenia, kierunek oraz przyspieszenie. Współpracuje z nagrywaniem nagłych zdarzeń oraz w trybie parkingowym.


Ruchoma głowica mocująca
pozwala w łatwy i szybki sposób ustawić kamerę w pożądanym kierunku. Jej niewielkie rozmiary doskonale sprawdzają się na niewielkich i ostro skośnych szybach przednich.


Tryb parkingowy
wykrywa ruch w polu widzenia kamery i rozpoczyna nagrywanie. Nie musisz przebywać w aucie żeby wideo rejestrator Mio MiVue chronił Twoje ruchome mienie. Ta funkcja to idealne rozwiązanie na zatłoczone parkingi pod domem lub centrum handlowym.**

**Wymaga stałego zasilania lub instalacji akcesorium o nazwie Smartbox (oferowane oddzielnie).


Drugie wejście na kartę MicroSD
Dwa wejścia na kartę MicroSD to możliwość tworzenia bezpośrednich kopii nagranego materiału oraz dodatkowe funkcje w kolejnych wersjach oprogramowania wideo rejestratora Mio MiVue


Automatyczne nagrywanie
Urządzenia MiVue mogą rozpocząć nagrywanie automatycznie po przekręceniu kluczyka w stacyjce.


MiVue Manager
Intuicyjny interfejs pozwala na przeglądanie i odtwarzanie filmów z dowolną prędkością. Nagrywa kierunek jazdy oraz zapisuje wstrząsy do analiz powypadkowych. Pozwala łączyć nagrane filmy i udostępniać je w sieciach społecznościowych, takich jak Facebook czy YouTube.


Dlaczego potrzebujesz wideo rejestratora Mio MiVue?
Dowód w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia – Kamery Mio nie tylko rejestrują Twoją codzienną podróż autem ale też stworzone są do tego, aby zapisywać niepożądane zdarzenia jak np. wypadki. Kamera zapisze i zabezpieczy nagranie tuż przed wydarzeniem jak i po nim.

Zabezpiecz się przed nieuczciwymi użytkownikami dróg. Zapis z wideo rejestratora Mio MiVue stanowić może dowód w sprawie o np. próbę wyłudzenia odszkodowania lub też ukazać kto był prawdziwym sprawcą wypadku. Czasem gdy nie masz świadków zdarzenia, Twoim jedynym może okazać się kamerka Mio MiVue.

Dane techniczne

tryby nagrywania Full HD 1080p (1920 x 1080)
tryb nocny tak
karty pamięci microSD
złącza zewnętrzne miniUSB
funkcja robienia zdjęć Tak
dotykowy LCD Nie
rozmiar LCD [cale] 2.7
w zestawie Uchwyt samochodowy,ładowarka samochodowa,instrukcja
gwarancja 24 miesiące

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie