Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Kamera Samochodowa Modecom - Rejestrator Jazdy REC MC-CC12FHD GPS

powrót do listy

Kamera Samochodowa Modecom - Rejestrator Jazdy REC MC-CC12FHD GPS

Kod produktu: KS-MC-CC12
Grupa towarowa: rejestratory samochodowe
urządzenia GPS - nawigacja satelitarna
Producent: MODECOM
CENA NETTO: 286.99 zł

353.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Produkty uzupełniające

Wybieram

15.00 zł
Kabel mini HDMI męski na HDMI męski v.1.4 1.8 m Gembird

Razem:
353.00 zł

OpisMODECOM REC MC-CC12 FHD GPS to rejestrator samochodowy wyposażony w doskonałe komponenty optyczne pozwalające rejestrować materiały wideo w jakości Full HD. Wbudowany moduł GPS pozwala m.in. na śledzenie trasy pojazdu oraz rejestrowanie prędkości z jaką poruszał się kierowca. Ten wysokiej jakości produkt skierowany jest do wszystkich użytkowników ruchu drogowego, a w szczególności dla tych osób, które w trakcie codziennej pracy pokonują długie dystanse w swoim aucie.


Ostre, bogate w detale obrazy dzięki doskonałej optyce
Kamera MODECOM REC MC-CC12 FHD GPS została wyposażona w wysokiej jakości sensor, który umożliwia rejestrowanie obrazów w jakości Full HD (1920 x 1080) z prędkością 30kl./s. lub HD (1280 x 720) z prędkością 60kl./s. Uchwycone za pośrednictwem kamery nagranie wideo lub zdjęcie charakteryzuje się doskonałą ostrością oraz wiernym odzwierciedleniem szczegółów. W systemie optycznym kamery zastosowano szerokokątny (120°) obiektyw, dzięki któremu nagrasz wszystko, co dzieje się przed Tobą, w panoramicznym obrazie. Dodatkowo w konstrukcji kamery MC-CC12 FHD GPS zastosowano specjalną głowicę umożliwiającą pełny obrót kamery wokół własnej osi. Kamera wyposażono jest również w bardzo czuły mikrofon do rejestrowania dźwięku z wnętrza samochodu. Najwyższą jakość utworzonych za pomocą kamery plików wideo zapewnia obsługa kodeka wideo H.264.


Kompaktowa obudowa z szeregiem udogodnień
Wideo rejestrator MODECOM REC MC-CC12 FHD GPS wyróżnia się kompaktowym kształtem i niewielkimi rozmiarami, dzięki czemu nie przesłania on widoku kierowcy w trakcie użytkowania. Dołączony do zestawu regulowany uchwyt zapewnia maksymalną przyczepność, nawet podczas wykonywania gwałtownych manewrów. Wbudowane w konstrukcję kamery wejście mini HDMI, pozwala podłączyć urządzenie do zewnętrznego odbiornika wideo (telewizora lub projektora). Kamera wyposażona jest w 2.4” kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości (960 x 240 pikseli), który umożliwia przeglądanie nagranych za jej pośrednictwem materiałów. W głównym korpusie kamery umieszczono natomiast czytnik kart SD obsługujący układy pamięci o maksymalnej pojemności 32GB.


Inteligentne rozwiązania, które działają za Ciebie
MODECOM REC MC-CC12 FHD GPS to produkt wyposażony w szereg inteligentnych rozwiązań, dzięki którym praca z nim nie wymaga dużego zaangażowania użytkownika. Wbudowany moduł GPS umożliwiający m.in. prześledzenie położenie trasy na mapie oraz rejestrowanie prędkości z jaką poruszał się kierowca. Kolejnym ważnym elementem jest detektor ruchu, który automatycznie aktywuje funkcję nagrywania, bezpośrednio po wykryciu ruchu. Kamera oprócz trybu ciągłego nagrywania, przydatnego zwłaszcza podczas długich tras, umożliwia nagrywanie krótkich filmów o zdefiniowanej wcześniej przez użytkownika długości. Kamerę z powodzeniem można podłączyć do komputera i używać do wideokonferencji. Na szczególne wyróżnienie zasługuje wbudowany G-Sensor, który automatycznie rozpoznaje, charakterystyczną dla kolizji drogowych, nagłą zmianę położenia samochodu, a następnie zabezpiecza nagrany materiał przed nadpisaniem i usunięciem. Dzięki takiej funkcji użytkownik może mieć pewność, że ostatnio zarejestrowany materiał zostanie zapisany i będzie go mógł w razie potrzeby wykorzystać.

Dane techniczne

tryby nagrywania Full HD 1080p (1920 x 1080)
tryb nocny Tak
karty pamięci microSD
złącza zewnętrzne miniUSB, mini HDMI
funkcja robienia zdjęć Tak
dotykowy LCD Nie
rozmiar LCD [cale] 2.4
inne GPS
w zestawie Kabel USB,uchwyt samochodowy,ładowarka samochodowa,instrukcja
gwarancja 24 miesiące

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie