Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Klawiatura Logitech Wireless Keyboard K360

powrót do listy

Klawiatura Logitech Wireless Keyboard K360

Kod produktu: 920-003094
Grupa towarowa: klawiatury
Producent: Logitech
CENA NETTO: 146.34 zł

180.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Bezprzewodowa klawiatura o wygodnej i niewielkiej konstrukcji oraz popularnym układzie pozwala oszczędzić miejsce, zapewnia trzyletni okres eksploatacji baterii oraz daje natychmiastowy dostęp do najczęściej używanych funkcji.

Niewielka i wygodna klawiatura do laptopa
Wygodniejsze pisanie na klawiaturze o układzie, który dobrze znasz. Do tego o około 20% mniejszej od standardowych klawiatur, dzięki czemu zmieści się w biurze, salonie i wszędzie tam, gdzie używasz laptopa.

Trzyletni okres żywotności baterii
Zwiększona żywotność baterii oznacza koniec kłopotów z ich ciągłą wymianą.

Sześć klawiszy dostępu
Przewiń utwórz. Zatrzymaj film. Zwiększ głośność. Sześć klawiszy zapewnia natychmiastowy dostęp do funkcji odtwarzania, zatrzymania, przewijania w przód i w tył, regulacji głośności i wyciszania.

Dwanaście programowalnych klawiszy funkcyjnych
Programowalne klawisze funkcyjne można łatwo dostosować, aby za ich pomocą otwierać ulubione programy, foldery lub strony internetowe.

Zaawansowana łączność bezprzewodowa 2,4 GHz
Pracuj i graj, gdzie chcesz - na przykład na wygodnej sofie. Połączenie bezprzewodowe o dużym zasięgu praktycznie eliminuje opóźnienia, zakłócenia i zaniki łączności.

Odbiornik Logitech Unifying
Miniaturowy odbiornik może być stale podłączony do komputera przenośnego. Dodatkowo można łatwo dodać zgodną mysz, klawiaturę lub klawiaturę numeryczną - bez konieczności podłączania wielu odbiorników USB.

Prosta instalacja typu "plug and play"
Konfiguracja zajmuje tylko chwilę - wystarczy podłączyć odbiornik bezprzewodowy do portu USB, wyciągnąć paski baterii i już można korzystać z klawiatury oraz myszy bez konieczności instalowania oprogramowania.

Bardzo ciche, obramowane klawisze
Obramowane klawisze wyglądają nowocześnie i pracują praktycznie bezgłośnie, zapewniając przy tym większą wygodę od klawiatur netbooków i laptopów.

Wytrzymałe, odchylane nóżki
Składane nóżki pozwalają zwiększyć nachylenie klawiatury o osiem stopni. Dzięki temu można dopasować jej ustawienie i uzyskać maksymalny komfort pracy. Gumowe stopki zapobiegają ślizganiu.

Dane techniczne

typ klawiatury Bezprzewodowa
klawisze multimedialne Tak
dodatkowe klawisze Tak
rolka przewijania Nie
podkładka pod nadgarstki Nie
interfejs USB
kolor Czarno - szary

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie