Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Klawiatura QPAD dla graczy PREMIUM Cherry Red - MK 50

powrót do listy

Klawiatura QPAD dla graczy PREMIUM Cherry Red - MK 50

Kod produktu: 3201
Grupa towarowa: klawiatury
Producent: QPAD
CENA NETTO: 306.50 zł

377.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Tradycyjne klawiatury działają na zasadzie gumowych kopuł gumowych, które wymagają pełnego i mocnego wciśnięcia, aby zarejestrować wciśnięcie klawisza. Klawiatura MK-50 wyposażona jest w ultra precyzyjne, mechaniczne przełączniki zapewniające niesamowite czucie klawiszy. Dwumilimetrowe wciśnięcia klawisza jest wystarczające, aby zarejestrować jego użycie. Przekłada się to na niemal natychmiastowy wzrost prędkości pisania, dzięki płynniejszym i delikatniejszym ruchom palców. Klawiatura QPAD natychmiast zarejestruje każdy wciśnięty klawisz.

Inne klawiatury dostępne na rynku szybko się zużywają. Klawisze bardzo szybko tracą precyzję działania a ich powierzchnia bardzo szybko ulega ścieraniu. Powoduje to coraz częstsze zacinanie się, opóźnienia czy też w ogóle brak rejestracji wciśnięcia. Spowalnia to pracę, a w grach multiplayer często decyduje o tym ,kto wygra potyczkę. Przełączniki użyte w MK-50 zapewniają bezproblemową pracę każdego klawisza nawet przy przekroczeniu 50 milionów wciśnięć. Maksymalny dystans wciśnięcia klawisza wynosi 4mm, a już po pokonaniu dystansu 2mm następuje rejestracja wciśnięcia.

Niezależna rejestracja klawiszy zapewnia, że nawet przy wciśnięciu wszystkich klawiszy jednocześnie, klawiatura zarejestruje wszystkie wciśnięcia. W tradycyjnych klawiaturach kontroler jest w stanie zarejestrować tylko sześć jednocześnie wciśniętych klawiszy i do momentu ich zwolnienia klawiatura nie potrafi rejestrować kolejnych wciśnięć.

Tradycyjny układ z podziałem na trzy sekcje, mechaniczne klawisze, funkcje multimedialne – to perfekcyjna klawiatura dla gracza.

Kluczowe właściwości:
 • Pełna, niezależna rejestracja klawiszy poprzez port PS2.
 • Technologia mechanicznych przełączników Cherry MX Red.
 • Ultra wytrzymałe, programowalne klawisze zaprojektowane na co najmniej 50 milionów wciśnięć.
 • Pozłacany wtyk USB.
 • Klawisze multimedialne do kontroli dźwięku i mediów.
 • Dane techniczne

  typ klawiatury Dla graczy
  ergonomiczny kształt Tak
  klawisze multimedialne Tak
  podkładka pod nadgarstki Tak
  interfejs PS/2
  kolor Czarny

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie