Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

ASORTYMENT

PRODUCENCI

Ideal (8)

CENA

Od: PLN Do: PLN

PARAMETRY

przeznaczenie komputera

rodzaj obudowy

klasa wydajności

LISTA PRODUKTÓW: komputery biurowe Widok

Sortuj: Wyników na stronie:

CENA OD: 1 066.00 zł NETTO

Energooszczędna wielozadaniowość

Komputer Ideal SB 1580 otwiera serię wydajnych i ekonomicznych komputerów zaprojektowanych dla dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw. Ideal SB 1580 dysponuje mocą do prostej wielozadaniowości przy małym zapotrzebowaniu na energię.

CENA OD: 1 237.00 zł NETTO

Gwarancja niezawodności

Rozwijaj swoją firmę dzięki nowoczesnym rozwiązaniom jakie oferuje komputer Ideal SB 1680 z procesorami Intel Pentium oraz Core i5 szóstej generacji.

CENA OD: 947.00 zł NETTO

Kształt, który pasuje do przyszłości

Ideal Benefit 4700 to komputer stacjonarny, mieszczący się w dłoni, przełom w informatyce kompaktowej dla Twojego biura. Dysponuje wyraźnie inteligentnym procesorem Intel Ÿ Core™ i3 oraz superszybkimi dyskami SSD, dzięki temu łatwo poruszać się między aplikacjami i realizować kreatywne zadania w wielozadaniowości.

CENA OD: 1 607.00 zł NETTO

Dynamiczny wzrost wydajności w razie potrzeby

Wielowątkowa praca, którą zapewnia komputer Benefit, gwarantuje ogromne zwiększenie wydajności pracowników, jednocześnie inteligentne zarządzanie energią pozwala na sporą oszczędność. Silnym wsparciem jest oparty na technologii flash dysk SSD, który gwarantuje ciche, szybkie i bezpieczne rozwiązanie w biurze.

CENA OD: 2 118.00 zł NETTO

Inteligentna funkcjonalności komputerów klienckich z technologią Intel vPro

Ideal™ Benefit to komputer zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających klientach. Całość oparta o najwyższej klasy komponenty, gwarantuje stabilność oraz niezawodność pracy. Zastosowanie nowoczesnego chipsetu Intel Q270 Express umożliwiło zamontowanie czterordzeniowego procesora z serii Intel Core i5 lub Intel Core i7. W połączeniu z szeregiem nowych technologii komputer ten jest idealnym rozwiązaniem dla biznesu, gdzie wydajność i bezpieczeństwo pracy musi być na najwyższym poziomie!

CENA OD: 2 863.00 zł NETTO

Ideal Protura 2180 to najnowsze osiągnięcie w dziedzinie stacji graficznych. Zbudowana w oparciu o innowacyjne technologie gwarantuje wysoką wydajność. Bez względu na to, czy potrzebujesz komputera do pracy przy grafice wektorowej, renderowaniu 3D, flashu, obróbce zdjęć, czy materiałów wideo Ideal Protura 2180 doskonale sprawdzi się w każdym zadaniu.

CENA OD: 3 392.00 zł NETTO

Nowa, superwydajna stacja graficzna na najnowszej platformie X299 do wykorzystania wszędzie tam gdzie potrzebna jest nadzwyczajna moc obliczeniowa.

CENA OD: 2 848.00 zł NETTO

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie