Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Listwa zasilająca APC - Essential SurgeArrest 5 gniazd

powrót do listy

Listwa zasilająca APC - Essential SurgeArrest 5 gniazd

Kod produktu: PM5-FR
Grupa towarowa: listwy zasilajace
Producent: Apc
CENA NETTO: 76.42 zł

94.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Podstawowa ochrona komputerów i urządzeń elektronicznych


Komponenty filtra przepięciowego SurgeArrest takie jak MOV i bezpiecznik termiczny zapewniają natychmiastową reakcję na uderzenie pioruna i zwarcia w okablowaniu. Jeśli komponenty filtra zostaną uszkodzone z powodu impulsu elektrycznego lub przeciążenia, nadwyżka energii nie dociera do Twojego sprzętu. W przeciwieństwie do innych filtrów przeciwprzepięciowych, filtr Surge Protector APC odłącza sprzęt od zasilania po uszkodzeniu obwodów filtra.

 • Ogranicza zakłócenia na linii, które mogłyby powodować utratę danych lub przekłamania w komunikacji z klawiaturą.
 • Rygorystyczne testy prowadzone przez niezależne instytucje dają gwarancję, że urządzenia APC zapewniające ochronę przeciwprzepięciową faktycznie zabezpieczą cenne urządzenia przed szkodliwymi przepięciami i skokami napięcia.
 • SurgeArrest ostrzeże użytkownika, jeśli jego wewnętrzne obwody zostaną uszkodzone przez silny udar lub przepięcie i nie będzie możliwe dalsze zapewnienie 100-procentowej ochrony. Jeśli urządzenie SurgeArrest będzie wówczas nadal podlegało gwarancji, APC wymieni je bezpłatnie na nowe.
 • Łatwa naprawa skutków przeciążenia, bez potrzeby wymieniania bezpieczników.
 • Wtyczka kątowa pozwala na umieszczenie sprzętu i mebli bliżej ściany niż w przypadku standardowych kabli. Zmniejsza się też nacisk na kable.

 • Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie