Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Manipulator 3DConnexion SpaceNavigator Pro

powrót do listy

Manipulator 3DConnexion SpaceNavigator Pro

Kod produktu: 3DX-700028
Grupa towarowa: myszy, trackballe
oprogramowanie Autodesk
oprogramowanie ADOBE
oprogramowanie Corel
Producent: 3DConnexion
CENA NETTO: 459.35 zł

565.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

3DCONN-SPACENAVI-PRO

Do dziś zaawansowane techniki pracy z obiektami trójwymiarowymi (3D) były dostępne jedynie dla zawodowych projektantów. Wraz z wprowadzeniem modelu SpaceNavigator, firma 3Dconnexion udostępniła tą pasjonującą technologię architektom, artystom, studentom oraz każdemu, kto chce się cieszyć pracą z obiektami 3D.

SpaceNavigator, produkt firmy 3Dconnexion, zapewnia naturalną i intuicyjną pracę z obiektami w środowisku 3D najbardziej popularnych i rozbudowanych aplikacji 3D.

Po prostu naciskaj, odciągaj, przechylaj lub przekręcaj dźwignię manipulatora – SpaceNavigator umożliwi Ci jednoczesne przeglądanie, powiększanie i obracanie obiektów trójwymiarowych (3D). Wykorzystanie technologii firmy 3Dconnexion umożliwia łatwe, proste i pełne zabawy poruszanie się w takich środowiskach 3D jak na przykład Google Earth. Dwa programowalne przyciski umożliwiają przypisanie do nich funkcji Twojej ulubionej aplikacji. W każdym domu, na każdym biurku, przy każdym budżecie. Dzięki małym rozmiarom, SpaceNavigator z łatwością
zmieści się na Twoim biurku.

Waga 479g
Wymiary 78 x 78 x 53 mm

Dane techniczne

typ Manipulator
komunikacja przewodowa
ergonomiczny kształt Tak
interfejs USB

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie