Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

McAfee LiveSafe

powrót do listy

McAfee LiveSafe

Kod produktu: T001262
Grupa towarowa: oprogramowanie
Producent: McAfee
CENA NETTO: 137.40 zł

169.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Jedna wygodna subskrypcja. Wiele chronionych urządzeń.


Odkryj prostotę usługi McAfee LiveSafe i wbudowane technologie zabezpieczeń firmy Intel


Funkcje
 • Antywirus na wiele urządzeń
 • Ochrona tożsamości
 • Menedżer haseł
 • Bezpieczny magazyn w chmurze


  Chroni dane, tożsamość i wszystkie urządzenia
  Usługa McAfee LiveSafe współpracuje z najnowszymi technologiami zabezpieczeń firmy Intel i pomaga chronić wszystkie cyfrowe materiały. Jest to najbardziej zaawansowana ochrona danych, która obejmuje wiele poziomów zabezpieczeń wykorzystujących technologie wbudowane już w najnowsze procesory Intel Core.

  Dzięki niej można przeglądać strony internetowe, robić zakupy, przeprowadzać transakcje bankowe, udostępniać dane i wykonywać inne czynności w Internecie, wiedząc, że dane, tożsamość i wszystkie urządzenia są bezpieczne. Usługa McAfee LiveSafe dopasowuje się do stylu życia, ponieważ umożliwia bezpieczne korzystanie z każdego urządzenia.


  Jedna subskrypcja chroni wszystko
  Komputer, smartfon, Ultrabook, tablet — wszystkie urządzenia są chronione. Niezależnie od zestawu używanych urządzeń usługa McAfee LiveSafe ułatwia ich ochronę i monitorowanie oraz zarządzanie nimi z poziomu jednej strony internetowej.


  Wszechstronna ochrona w Internecie
  Usługa McAfee LiveSafe zabezpiecza urządzenia dzięki błyskawicznemu wykrywaniu i blokowaniu wirusów oraz oprogramowania szpiegującego i złośliwego. Świadomość ochrony przed hakerami i złodziejami pozwala na spokojne przeglądanie stron internetowych.


  Ochrona najbardziej poufnych danych
  Poufne pliki i dokumenty można złożyć w sejfie internetowym zabezpieczonym przy użyciu technologii rozpoznawania głosu i twarzy. Technologia uwierzytelniania biometrycznego daje pewność, że dostęp do plików uzyska tylko ich właściciel. Usługa McAfee LiveSafe idzie jeszcze o krok dalej: W przypadku korzystania z urządzenia Ultrabook lub komputera z procesorem Intel Core czwartej generacji usługa McAfee LiveSafe uwierzytelnia użytkownika za pomocą technologii Intel Identity Protection (Intel IPT), a nie kodu PIN, dzięki czemu nie musi on wprowadzać żadnych danych.


  Łatwe zarządzanie hasłami
  Przechowywanie haseł, zarządzanie nimi i dostęp do nich z dowolnego miejsca. Usługa McAfee LiveSafe umożliwia bezpieczne przechowywanie nazw użytkownika i haseł do wszystkich ulubionych serwisów. Dodatkowo pozwala na automatyczne logowanie. Dzięki temu można mieć silne, unikatowe hasła do wszystkich kont, ale pamiętać wystarczy tylko jedno.


  Dostęp do pomocy w dowolnym momencie
  Specjalnie przeszkoleni pracownicy firmy McAfee służą bezpłatną pomocą techniczną i odpowiadają na wszystkie pytania związane z bezpieczeństwem oraz cyberprzestępczością. Właściciele urządzeń Ultrabook mogą również korzystać z naszych usług doradczych w zakresie bezpieczeństwa, w ramach których otrzymują oni natychmiastowe odpowiedzi na wszystkie pytania związane z zabezpieczeniami.
 • Dane techniczne

  typ licencji pudełkowa
  liczba użytkowników wielostanowiskowa, licencja na 1 rok
  wersja licencji nowa licencja
  wersja językowa polska

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie