Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Mysz A4Tech Bloody Blazing AL90

powrót do listy

Mysz A4Tech Bloody Blazing AL90

Kod produktu: A4TMYS45091
Grupa towarowa: myszy, trackballe
Producent: A4 Tech
CENA NETTO: 90.24 zł

111.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Produkty uzupełniające

Wybieram

15.00 zł
Podkładka pod mysz Miękka Czarna Manhattan

Wybieram

88.00 zł
Podkładka pod mysz SteelSeries QCK+

Wybieram

29.00 zł
Podkładka pod mysz A4Tech XGame X7-500MP

Wybieram

69.00 zł
Podkładka pod mysz Asus Strix Glide Speed

Razem:
111.00 zł

Opis

AL90 Laser Gaming Mouse


Myszki BLOODY charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem, zastosowaniem najnowocześniejszych technologii oraz najlepszej jakości materiałów. Wszystko to sprawia, że mamy do czynienia z produktami z absolutnie najwyższej półki, z którymi najbardziej wymagający gracze odniosą sukcesy.


Extreme Core 4
Support zapewniający użytkownikowi 4 różne poziomy dla wszelkich wymagań róznego rodzaju gier (od niskiego do extremalnego). Każdy z poziomów dedykowany jest do innych typów gier: C1: dostosowany do gier RTS i RPG, C2: dostosowany do gier FPS, ULTRA C3: dostosowany do b. zaawansowanych gier FPS, EXTREME C4: dostosowany do zaawansowanych gier MMO


Sensor Avago 9800
Sprawdzony i niezawodny laserowy sensor AVAGO 9800 gwarantujący rozdzielczość 8200 DPI zapewni szybkość i precyzję podczas najbardziej wymagających scenariuszy gry. Zakres regulacji rozdzielczości (max 5 poziomów) oraz częstotliwości (max 4 poziomy), sprawiają, że użytkownik dopasowuje urządzenie do swoich spersonalizowanych potrzeb.


Rubber
Gumowana powłoka wierzchnia sprawia, że dłoń idealnie współgra z urządzeniem i nie ślizga się wskutek czego myszka reaguje w perfekcyjny sposób na każdy impuls gracza.


Armor Boot
Myszki BLOODY wyposażone są w aluminiowe ślizgacze zapewniające do 20% szybsze działanie w porównaniu do innych gamingowych modeli.


Light Strike m
Zastosowanie innowacyjnej technologi wykorzystującej podczerwień podczas budowy micro-switchy zaowocowało niespotykanie szybkim czasem reakcji urządzenia – poniżej 0,2 ms!!!

Switche Infrared wyeliminowały również efekt podwójnego kliku, i wydłużyły żywotność urządzenia do 50 mln kliknięć. Nowa technologia gwarantuje użytkownikowi precyzję działania bez żadnych opóźnień i jest do 30ms szybsza aniżeli myszy wykorzystujące tradycyjne metalowe micro-switche. Light Strike sprawia, że mamy do czynienia z absolutnie najszybszą myszą gamingową na świecie, która sprawi, ze nawet najbardziej wymagający użytkownicy poczują się w pełni usatysfakcjonowani i zadowoleni ze swojego wyboru.


Specyfikacja:
 • Długość kabla (m): 1,8
 • Liczba przycisków: 8
 • Rozdzielczość CPI/DPI: 100-8200
 • Sensor: AVAGO 9800
 • Żywotność (mln. Klików): 50
 • Gwarancja (miesięcy): 24
 • Software: Core 4
 • Dane techniczne

  typ Laserowa
  komunikacja przewodowa
  ergonomiczny kształt dla praworęcznych
  liczba przycisków 8 szt.
  programowanie przycisków Tak
  rolka przewijania Tak
  interfejs USB

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie