Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Nero 2018 Standard

powrót do listy

Nero 2018 Standard

Kod produktu: VIAHN2018CL
Grupa towarowa: oprogramowanie Nero
Producent: Nero
CENA NETTO: 186.18 zł

229.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Nero Standard 2018 Suite


Łatwe tworzenie cyfrowych arcydzieł!
Nero Standard 2018 zapewni sukces Twojej cyfrowej twórczości. Nowa odsłona klasycznego programu oferuje nowiutkie funkcje i liczne ulepszenia przy zachowaniu prostoty obsługi.


IMPORT, TWORZENIE I EDYCJA
Nero Video 2018:
Kopiuj filmy, zdjęcia i muzykę z dowolnego urządzenia na komputer, przeciągaj je na ekran startowy aplikacji Nero Video 2018 dostępnej w pakiecie Nero Standard i Twoje domowe studio multimedialne jest gotowe! W okamgnieniu możesz wzbogacić swoje filmy o pomysłowe efekty, zdefiniować przejścia, czy wykreować napisy, a bogata baza szablonów usprawni Twoją pracę. Dzięki funkcji pozwalającej jednym kliknięciem usunąć czarne obramowania dostosujesz swoje filmy do wyświetlania na ekranie telewizora. Za pomocą programu można także jednym ruchem wyeksportować poszczególne sceny z długiego filmu. Twórz w prosty sposób filmy i pokazy slajdów oraz filmy DVD i płyty Blu-ray wraz z menu, na których nagrasz wspomnienia z wakacji lub inne ważne dla Ciebie dane.

NAGRYWANIE, KOPIOWANIE I ARCHIWIZACJA
Nero Burning ROM 2018:
Klasa sama w sobie. CD, DVD czy płyty Blu-ray Disc: Sprawdzona aplikacja zawarta w pakiecie Nero 2018 Standard umożliwia kopiowanie danych i wypalanie płyt. Cały proces jest teraz jeszcze prostszy dzięki Nero QuickStart, który wykonać można za pomocą funkcji drag & drop z poziomu ikony Nero na pulpicie. W ten sposób najważniejsze zadania zostaną wykonane w ciągu kilku sekund. SecurDisc 4.0 z szyfrowaniem 256-bitowym, ochroną hasłem i technologią optymalizacji płyt gwarantuje trwałość i bezpieczeństwo plików. Także wypalanie płyt CD jest teraz wyjątkowo proste przy zachowaniu wysokiej jakości dzięki automatycznej optymalizacji dźwięku, dodatkowo z opracowaniem okładek albumów.
ORGANIZOWANIE, ODTWARZANIE I STREAMING
Nero MediaHome 2018:
Koniec z niekończącym się wyszukiwaniem plików: dzięki nowej centrali multimedialnej Nero MediaHome zadba o łatwą organizację i odtwarzanie muzyki, plików wideo, zdjęć, filmów kinowych i seriali telewizyjnych oraz integrowanie ich z Twoimi projektami. Teraz możesz wyświetlać swoje osobiste archiwum filmów i seriali telewizyjnych wraz z tytułami i okładkami oraz przekazywać filmy bezprzewodowo do telewizora. Skorzystaj w tym celu z darmowej aplikacji Nero StreamingPlayer, która jest jak wygodny w obsłudze pilot do obsługi archiwów multimediów zapisanych na Twoim komputerze lub odtwarzaj filmy, zdjęcia i muzykę za pomocą tej aplikacji bezpośrednio na swoim urządzeniu mobilnym.
ZGRYWANIE I KONWERSJA
Nero Recode 2018:
Płyty DVD*, CD*, pliki audio i wideo*: Nero Recode konwertuje niemal wszystko do wybranych formatów audio i wideo. Wyjątkowo wygodna jest opcja tworzenia list zadań z zaplanowanymi konwersjami. Jeszcze prostsza jest konwersja płyt wideo i audio CD bezpośrednio do urządzenia mobilnego za pomocą jednego tylko kliknięcia: wystarczy podłączyć urządzenie, wybrać utwór, przenieść go i gotowe. Program obsługuje także najnowsze modele urządzeń mobilnych. Dzięki wtyczce GracenoteŽ możesz sortować i odtwarzać utwory muzyczne na urządzeniu mobilnym także według okładek albumów.
*Nie dotyczy źródeł chronionych przed kopiowaniem.
4 programy w jednym pakiecie


Dane techniczne

klasa produktu Nagrywanie CD/DVD/BluRay, edycja wideo, archiwizacja
typ licencji Pudełkowa
wersja językowa Polska
ważność licencji Dożywotnia
liczba użytkowników 1

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie