Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Office 2016 Home and Business DE P2

powrót do listy

Office 2016 Home and Business DE P2

Kod produktu: T5D-02808
Grupa towarowa: oprogramowanie Microsoft
Producent: Microsoft
CENA NETTO: 800.00 zł

984.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Zrób to dzięki pakietowi Office


 • Dla 1 komputera PC
 • Pełne wersje programów Word, Excel, PowerPoint i OneNote
 • Przechowuj pliki w chmurze OneDrive

  Pakiet Office 2016 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm został tak zaprojektowany, aby ułatwić tworzenie i komunikację poprzez funkcje pozwalające zaoszczędzić czas, nowoczesny wygląd, wbudowane narzędzia współpracy i wszechstronny program Outlook do zarządzania pocztą elektroniczną, kalendarzami i kontaktami. Ponadto umożliwia przechowywanie dokumentów w chmurze OneDrive i korzystanie z nich z dowolnego miejsca.


  Outlook
  Wygodnie zarządzanie pocztą elektroniczną, kalendarzem, kontaktami i zadaniami. Obsługa powiadomień typu „push email” zapewnia aktualizację skrzynki odbiorczej, tryb widoku konwersacji grupuje powiązane ze sobą wiadomości, a kalendarze, w celu planowania zadań, można przeglądać jednocześnie.
  Word
  Tworzenie i udostępnianie profesjonalnie wyglądających dokumentów dzięki nowoczesnym narzędziom do edycji, recenzji i udostępniania. Nowa zakładka Projektowanie umożliwia szybki dostęp do funkcji, a Inteligentne wyszukiwanie odnajduje w sieci informacje na podstawie kontekstu i przedstawia je bezpośrednio w programie Word.
  Excel
  Analiza i prezentacja danych na nowe, intuicyjne sposoby, dzięki odświeżonemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Korzystaj z funkcji, takich jak Analysis Toolpak, Fragmentator i Konstruktor formuł, aby zaoszczędzić czas i skoncentrować się na istotnych informacjach.
  PowerPoint
  Tworzenie, współpraca i skuteczna prezentacja pomysłów dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku konfiguracji animacji. Pogrupowane komentarze do slajdów umożliwiają uwzględnienie sprzężenia zwrotnego w prezentacjach.
  OneNote
  To osobisty notatnik elektroniczny, w którym można przechowywać notatki, pomysły, strony WWW, zdjęcia, a nawet pliki dźwiękowe i wideo. Czy to w domu, biurze, czy w podróży, możliwe jest zabranie ich w dowolne miejsce i jednoczesne udostępnianie ich i współpraca z innymi.
  Wszystko co potrzebujesz, zawsze i wszędzie
  Zarejestruj się w pakiecie Office 2016 i korzystaj z chmury OneDrive, by uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wygodne połączenie.

 • Dane techniczne

  typ licencji komercyjna
  liczba użytkowników 1
  wersja licencji nowa licencja
  wersja językowa niemiecka

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie