Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Office 2016 Home and Student English Win

powrót do listy

Office 2016 Home and Student English Win

Kod produktu: 79G-04597
Grupa towarowa: oprogramowanie Microsoft
Producent: Microsoft
CENA NETTO: 463.41 zł

570.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Zrób więcej, zarówno w domu, jak i w szkole


Pakiet Office 2016 został tak zaprojektowany, by szybciej tworzyć i organizować pracę, poprzez funkcje pozwalające zaoszczędzić czas, nowoczesny wygląd i wbudowane narzędzia współpracy. Ponadto umożliwia przechowywanie dokumentów w chmurze OneDrive i korzystanie z nich z dowolnego miejsca.


Word
Tworzenie i udostępnianie profesjonalnie wyglądających dokumentów dzięki nowoczesnym narzędziom do edycji, recenzji i udostępniania. Nowa zakładka Projektowanie umożliwia szybki dostęp do funkcji, a Inteligentne wyszukiwanie odnajduje w sieci informacje na podstawie kontekstu i przedstawia je bezpośrednio w programie Word.
Excel
Analiza i prezentacja danych na nowe, intuicyjne sposoby, dzięki odświeżonemu interfejsowi użytkownika i ulubionym skrótom klawiaturowym. Korzystaj z funkcji, takich jak Analysis Toolpak, Fragmentator i Konstruktor formuł, aby zaoszczędzić czas i skoncentrować się na istotnych informacjach.
PowerPoint
Tworzenie, współpraca i skuteczna prezentacja pomysłów dzięki nowym przejściom slajdów i ulepszonemu okienku konfiguracji animacji. Pogrupowane komentarze do slajdów umożliwiają uwzględnienie sprzężenia zwrotnego w prezentacjach.

OneNote
To osobisty notatnik elektroniczny, w którym można przechowywać notatki, pomysły, strony WWW, zdjęcia, a nawet pliki dźwiękowe i wideo. Czy to w domu, biurze, czy w podróży, możliwe jest zabranie ich w dowolne miejsce i jednoczesne udostępnianie ich i współpraca z innymi.
Wszystko co potrzebujesz, zawsze i wszędzie
Zarejestruj się w pakiecie Office 2016 i korzystaj z chmury OneDrive, by uzyskać dostęp do najnowszych dokumentów na dowolnym urządzeniu umożliwiającym wygodne połączenie.

Dane techniczne

typ licencji do użytku niekomercyjnego (prywatnego)
liczba użytkowników 1
wersja licencji nowa licencja
wersja językowa angielska

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie