Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

OKI MB562dnw

powrót do listy

OKI MB562dnw

Kod produktu: 45762122
Grupa towarowa: drukarki wielofunkcyjne laserowe
Producent: OKI
CENA NETTO: 1 540.65 zł

1 895.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Wysoka wydajność bezprzewodowego urządzenia wielofunkcyjnego mono A4 dla grup roboczych


 • Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne A4 4-w-1 MFP, 1-25 użytkowników
 • Szybkość druku 45 str./min, czas wydruku pierwszej strony 4,5 sekundy
 • RADF i druk dwustronny w standardzie
 • Pojemność papieru 630 arkuszy (do 1 160 arkuszy)
 • Język wydruku PCL/PS
 • Sieć bezprzewodowa

  MB562dnw – to super szybkie urządzenie wielofunkcyjne 4-w 1 (MFP) z wysokim cyklem obciążalności i zwiększoną standardową pojemnością podajnika papieru, co pomaga w obsłudze dużej ilości wydruków.

  Ten inteligentny wyrób optymalizuje pracę i wydajność poprzez obsługę automatycznego dwustronnego kopiowania, drukowania, skanowania i faksowania. Koszty działania mogą być obniżone przez zastosowanie dodatkowych tonerów o wysokiej pojemności, zastosowano niezawodną technologią cyfrową LED, a firma Oki oferuje rozwiązania gwarancyjne zapewniające wieloletnią doskonałą obsługę.

  Urządzenie wyposażono w dotykowy, kolorowy, 7-calowy ekran LCD, intuicyjne menu i poszerzoną funkcjonalność systemu pomocy. Wsparciem jest także łatwa wymiana plików w sieci bezprzewodowej, standard transmisji Gigabit Ethernet, co powoduje, że MB562dnw jest idealnym rozwiązaniem dla każdej grupy roboczej.


  Szybkie, niezawodne i łatwe w użyciu
  Urządzenie MB562dnw zbudowane jest na bazie sprawdzonej i nagradzanych technologii cyfrowej LED, wprowadzając nowy standard wszechstronności urządzeń wielofunkcyjnych czarno-bia miejscu pracy. Dzięki elastycznej obsłudze nośników MB562dnw może wydrukować wszystkie typy dokumentów takich jak: etykiety, arkusze kalkulacyjne, faktury, wnioski, formularze, rysunki techniczne i inne. Dzięki temu MB562dnw jest idealnym produktem do stosowania w organizacjach o różnych wielkościach i grupach roboczych, w różnych sektorach, takich jak: handel detaliczny, hotelarstwo , budownictwo, finanse i ochrona zdrowia. Podsumowując: jest to doskonałe rozwiązanie dla organizacji, która wymaga szybkiego drukowania mono z dodatkiem funkcjonalności kopiowania, skanowania i faksowania.


  Bogata funkcjonalność podnosząca wydajność miejsca pracy
  MB562dnw oferuje wiele rozwiązań w standardzie: w tym podajnik RADF na 50 arkuszy, umożliwiający kopiowanie, skanowanie i faksowanie obustronnych dokumentów, port USB z przodu umożliwiający bezpośrednie drukowanie z pamięci USB. MB562dnw jest kompatybilne z aplikacjami mobilnymi umożliwiającymi drukowania bezpośrednio z urządzenia mobilnego w sieciach bezprzewodowych.


  Druk mobilny
  Urządzenie może być podłączanie do sieci bezprzewodowej, jako drukarka internetowa bądź obsługiwane poprzez smartfon lub tablet. DrukarkaMB562dnw jest kompatybilna z Google Cloud Print, jak również z rozwiązaniem AirPrint dostarczanym przez Apple Inc, CortadoWorkplace i ePrint z firmy MicrotechCorp, umożliwiając drukowanie zdalne z dowolnego miejsca na świecie, bez konieczności podłączenia bezpośrednio do urządzenia drukującego.


  Dbanie o środowisko
  MB562dnw jest jednym z najbardziej świadomych ekologicznie urządzenia wielofunkcyjne mono formatu A4 na rynku, wyposażone w szeroki zakres funkcji redukujących w firmach zużycie energii, ograniczających wpływ na środowisko i bieżące koszty. Zmniejszenie zużycia energii uzyskuje się przez połączenie kilku urządzeń w jednym, zaawansowaną technologię LED, tryby: Eco i Deep Sleep (tryb głębokiego uśpienia), zmniejszenie zużycie tonera na wydrukach dzięki funkcji Toner Save, trybowi Duplex (druk obustronny) oraz zaawansowanym funkcjom faksu, które pomagają ograniczyć ilość wydruków.


  Dodatkowo - zapewniamy spokojna głowę...
  Jesteśmy tak pewni niezawodności MB562dnw, że firma Oki oferuje 3 lata gwarancji bez dodatkowych kosztów po zarejestrowaniu produktu w ciągu 30 dni od daty zakupu.
 • Dane techniczne

  technologia druku Monochromatyczna laserowa (drukarka, kopiarka, skaner, faks)
  rozdzielczość druku mono [dpi] 1200 x 1200
  maks. szybkość druku mono [str./min.] 45
  gramatura papieru [g/m2] 60-163
  maks. rozmiar nośnika A4
  zainstalowana pamięć [MB] 512
  dupleks Tak
  pojemność tac odbiorczych papieru 250
  pojemność podajników papieru [szt.] 530 / Podajnik dokumentów ADF - 50 / Podajnik wielofunkcyjny - 100
  skaner Tak
  rozdzielczość skanera [dpi] 600 x 600
  obszar skanowania A4
  automatyczny podajnik Tak
  szybkość kopiarki mono [str./min.] 37.5
  faks Tak
  karta sieciowa Tak
  bezprzewodowa karta sieciowa Tak
  obsługiwane systemy operacyjne Windows, Linux, Mac
  dodatkowe oprogramowanie Oprogramowanie i sterowniki OKI
  złącza zewnętrzne USB 2.0, RJ-45
  szer. x wys. x głęb. - waga 496 x 427 x 478 mm - 22 kg
  gwarancja [msc] 24 miesiące (36 miesięcy gwarancji po darmowej rejestracji na stronie www.oki.pl)
  eksploatacja Tonery: 45807102 (3.000 stron), 45807106 (7.000 stron), 45807111 (12.000 stron)

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie