Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

ASORTYMENT

PRODUCENCI

3COM (1)

8level (1)

Cisco (19)

D-link (39)

Hewlett Packard (1)

Intellinet (2)

Linksys (2)

MANHATTAN (1)

Netgear (13)

Netis (2)

Planet (2)

PLATINET POLSKA (1)

TP-Link (37)

Zyxel (3)

CENA

Od: PLN Do: PLN

PARAMETRY

architektura sieci

FastEthernet

GigabitEthernet

liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]

1 szt.

16 szt.

24 szt.

48 szt.

5 szt.

8 szt.

liczba portów 1000BaseT [RJ45]

1 szt.

16 szt.

18 szt.

24 szt.

44 szt.

48 szt.

5 szt.

50 szt.

8 szt.

zarządzanie

Nie

Tak

typ obudowy

Desktop

Rack

LISTA PRODUKTÓW: switche Widok

Sortuj: Wyników na stronie:

CENA NETTO: 308.94 zł

380.00 zł

szt.

szer. x wys. x głęb. – waga: 97 x 69 x 26 mm - 400 g

Konwerter światłowodowy multimodowy TP-Link MC100CM 100BaseT (RJ45) - 100BaseSX (SC) MultiMode 2KM

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 1 szt.;
zarządzanie: Nie

CENA NETTO: 102.44 zł

126.00 zł

szt.

obsługiwane protokoły i standardy : IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x; maksymalny pobór mocy: 2.5W; szer. x wys. x głęb. – waga: 94 x 73 x 27 mm - 400 g

Konwerter światłowodowy multimodowy TP-Link MC200CM 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX (SC) MultiMode 550m

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 1 szt.;
zarządzanie: Nie;
typ obudowy: Desktop

CENA NETTO: 160.98 zł

198.00 zł

szt.

obsługiwane protokoły i standardy : IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x; maksymalny pobór mocy: 2.5W; szer. x wys. x głęb. – waga: 94 x 73 x 27 mm - 400 g

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC110CS RJ45<->SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX

architektura sieci: FastEthernet;
liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 1 szt.;
zarządzanie: Nie

CENA NETTO: 102.44 zł

126.00 zł

szt.

obsługiwane protokoły i standardy : IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x; maksymalny pobór mocy: 1.52W; szer. x wys. x głęb. – waga: 94 x 73 x 27 mm - 400 g

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC111CS WDM RJ45<->SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX

architektura sieci: FastEthernet;
liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 1 szt.;
zarządzanie: Nie

CENA NETTO: 127.64 zł

157.00 zł

szt.

obsługiwane protokoły i standardy : IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x; maksymalny pobór mocy: 2.49W; szer. x wys. x głęb. – waga: 94 x 73 x 27 mm - 400 g

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC112CS WDM RJ45<->SC, single-mode, 20km, 10/100Base-TX <-> 100Base-FX

architektura sieci: FastEthernet;
liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 1 szt.;
zarządzanie: Nie

CENA NETTO: 127.64 zł

157.00 zł

szt.

obsługiwane protokoły i standardy : IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x; maksymalny pobór mocy: 2.41W; szer. x wys. x głęb. – waga: 94 x 73 x 27 mm - 400 g

Konwerter światłowodowy singlemodowy TP-Link MC210CS 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseLX (SC) SingleMode 15km

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 1 szt.;
zarządzanie: Nie

CENA NETTO: 161.79 zł

199.00 zł

szt.

maksymalny pobór mocy: 5.5W; szer. x wys. x głęb. – waga: 94 x 73 x 27 mm - 400 g

Konwerter TP-Link MC220L 1000BaseT (RJ45) - 1000BaseSX/LX/LH (SFP)

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 1 szt.;
zarządzanie: Nie

CENA NETTO: 81.30 zł

100.00 zł

szt.

liczba portów MiniGBIC [SFP]: 1 szt.; obsługiwane protokoły i standardy : IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x; maksymalny pobór mocy: 3.95W; szer. x wys. x głęb. – waga: 94 x 73 x 27 mm - 400 g

CENA NETTO: 649.59 zł

799.00 zł

szt.

dodatkowe informacje: Moduł Zasilania

Switch 3COM Office Connect Gigabit Switch 16

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 16 szt.;
zarządzanie: Nie;
typ obudowy: Desktop

CENA NETTO: 563.41 zł

693.00 zł

szt.

rozmiar tablicy adresów MAC: 8192; bufor pamięci: 2MB; warstwa przełączania: 2; maksymalny pobór mocy: 15W; szer. x wys. x głęb. – waga: 160 x 208.3 x 40.6 mm - 0.86 kg

Switch 8level GEPS-1808 8x10/100/1000 MB/s Rack PoE

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 8 szt.;
zarządzanie: Nie;
typ obudowy: Rack

CENA NETTO: 300.81 zł

370.00 zł

szt.

rozmiar tablicy adresów MAC: 8192; warstwa przełączania: 2; maksymalny pobór mocy: 130W; szer. x wys. x głęb. – waga: 280 x 44 x 186 mm - 1.5 kg; dodatkowe informacje: 8 portów PoE

Switch Cisco SF100 16 x 10/100 MB/s Rack

architektura sieci: FastEthernet;
liczba portów 10/100BaseTX [RJ45]: 16 szt.;
zarządzanie: Nie;
typ obudowy: Rack

CENA NETTO: 275.61 zł

339.00 zł

szt.

rozmiar tablicy adresów MAC: 1024; warstwa przełączania: 2; szer. x wys. x głęb. – waga: 279.4 x 44.5 x 170 mm - 1.25 kg

CENA NETTO: 204.07 zł

251.00 zł

szt.

CENA NETTO: 230.89 zł

284.00 zł

szt.

CENA NETTO: 70.73 zł

87.00 zł

szt.

CENA NETTO: 99.19 zł

122.00 zł

szt.

Switch Cisco SG102-24 24-Port Gigabit Switch

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 24 szt.;
zarządzanie: Nie;
typ obudowy: Rack

CENA NETTO: 667.48 zł

821.00 zł

szt.

liczba portów COMBO GEth [RJ45]: 2 szt.; rozmiar tablicy adresów MAC: 8192; warstwa przełączania: 2; szer. x wys. x głęb. – waga: 279 x 44 x 170 mm - 2.3 kg

Switch Cisco SG110-24 24-Port Gigabit Switch

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 24 szt.;
zarządzanie: Nie;
typ obudowy: Rack

CENA NETTO: 551.22 zł

678.00 zł

szt.

liczba portów COMBO GEth [RJ45]: 2 szt.; rozmiar tablicy adresów MAC: 8192; bufor pamięci: 128MB; warstwa przełączania: 2; szer. x wys. x głęb. – waga: 440.6 x 44.32 x 202.82 mm - 1.63 kg

Switch Cisco SG110D-05 5-Port Gigabit Desktop Switch

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 5 szt.;
zarządzanie: Nie;
typ obudowy: Desktop

CENA NETTO: 145.53 zł

179.00 zł

szt.

bufor pamięci: 128MB; warstwa przełączania: 2; szer. x wys. x głęb. – waga: 110 x 30 x 110 mm - 320 g

Switch Cisco SG110D-08 8-Port Gigabit Desktop Switch

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 8 szt.;
zarządzanie: Nie;
typ obudowy: Desktop

CENA NETTO: 166.67 zł

205.00 zł

szt.

bufor pamięci: 128MB; warstwa przełączania: 2; szer. x wys. x głęb. – waga: 140 x 33.35 x 140 mm - 430 g

Switch Cisco SG110D-08HP 8-Port Gigabit Desktop Switch PoE

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 8 szt.;
zarządzanie: Nie;
typ obudowy: Desktop

CENA NETTO: 444.72 zł

547.00 zł

szt.

bufor pamięci: 128MB; warstwa przełączania: 2; szer. x wys. x głęb. – waga: 160 x 30 x 128.5 mm - 550 g; dodatkowe informacje: 4 porty PoE

Switch Cisco SG200-08 8-port Gigabit Smart Switch

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 8 szt.;
zarządzanie: Tak;
typ obudowy: Desktop

CENA NETTO: 284.55 zł

350.00 zł

szt.

SmartSwitch (WEB Managed): Tak; rozmiar tablicy adresów MAC: 8000; bufor pamięci: 4MB; warstwa przełączania: 2; maksymalny pobór mocy: 7.21W; szer. x wys. x głęb. – waga: 130 x 28.5 x 130 mm - 420 g

Switch Cisco SLM2024 24 x 10/100/1000 MB/s 2 x Combo miniGIBIC/SFP Gigabit Smart Switch

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 24 szt.;
zarządzanie: Tak;
typ obudowy: Rack

CENA NETTO: 797.56 zł

981.00 zł

szt.

SmartSwitch (WEB Managed): Tak; liczba portów MiniGBIC [SFP]: 2 szt.; rozmiar tablicy adresów MAC: 8000; warstwa przełączania: 2; szer. x wys. x głęb. – waga: 440 x 44 x 257 mm - 3.2 kg

Switch Cisco SLM2048T 48 x 10/100/1000 MB/s

architektura sieci: GigabitEthernet;
liczba portów 1000BaseT [RJ45]: 48 szt.;
zarządzanie: Tak;
typ obudowy: Rack

CENA NETTO: 1 652.03 zł

2 032.00 zł

szt.

SmartSwitch (WEB Managed): Tak; liczba portów MiniGBIC [SFP]: 2 szt.; rozmiar tablicy adresów MAC: 8000; warstwa przełączania: 2; szer. x wys. x głęb. – waga: 440 x 44 x 345 mm - 4.6 kg

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie