Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Router Wireless Mobile Wi-Fi Hotspot HSPA+ D-Link DWR-730

powrót do listy

Router Wireless Mobile Wi-Fi Hotspot HSPA+ D-Link DWR-730

Kod produktu: DWR-730/E
Grupa towarowa: modemy
routery i punkty dostępowe
Producent: D-link
CENA NETTO: 173.98 zł

214.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Router mobilny Wi-Fi HSPA


Mobilny Router HSPA+ DWR-730 umożliwia dostęp do szerokopasmowych sieci bezprzewodowych na całym świecie. Po uzyskaniu połączenia można przesyłać dane i korzystać ze strumieniowej transmisji multimedialnej w ruchu. Po włożeniu karty SIM można współużytkować połączenie internetowe 3G przez bezpieczną sieć bezprzewodową 802.11g.


Stały kontakt z dowolnego miejsca
Router jest tak mały i lekki, że można go nosić w kieszeni. Nie trzeba się zastanawiać, gdzie go umieścić, ponieważ działa z zasilaniem akumulatorowym, które zapewnia do czterech godzin nieprzerwanego połączenia z transmisją danych. Dzięki technologii szerokopasmowej 3G HSPA+ router pobiera dane z szybkością do 21,6 Mb/s (wysyła z szybkością do 5,76 Mb/s), jest to więc idealne urządzenie do korzystania z Internetu, np. podróży.

DWR-730 może realizować wszystkie funkcje związane z przesyłaniem wiadomości tekstowych, jakie oferuje telefon komórkowy — wysyłanie, odbieranie, odpowiadanie, przekazywanie i usuwanie. Można również wyświetlać listę kontaktów zapisaną na karcie SIM. Menedżer kontaktów umożliwia także edycję, dodawanie, usuwanie oraz importowanie kontaktów.

Router ma wbudowaną zaporę, która chroni przed potencjalnymi atakami z Internetu. Są w niej stosowane najlepsze metody szyfrowania transmisji bezprzewodowej (WPA/WPA2), co zapobiega podsłuchiwaniu.


Router można szybko i łatwo zainstalować niemal wszędzie. Jest szczególnie wygodny w sytuacjach, gdy trzeba szybko skonfigurować improwizowaną sieć bezprzewodową oraz gdy dostęp do konwencjonalnej sieci jest niemożliwy.

Dane techniczne

standardy 802.11n
wbudowany modem ADSL Nie
wbudowany punkt dostępowy Wi-Fi Tak
zabezpieczenia WEP, WPA, WPA2
zapora sieciowa Tak
zarządzanie Poprzez stronę www
typ złącza anteny zewnętrznej Brak możliwości zainstalowania dodatkowej anteny
tryb pracy Router, Modem
szer. x wys. x głęb. - waga 90 x 50 x 12 mm
dodatkowe funkcje Wbudowany modem 3G

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie