Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

STATYW Benro A1970F

powrót do listy

STATYW Benro A1970F

Kod produktu: 31338
Grupa towarowa: statywy
Producent: Benro
CENA NETTO: 408.94 zł

503.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Benro A1970F - statywy tej serii oferują opatentowane wielofunkcyjne kolumny centralne, które umożliwiają ustawienie kolumny centralnej zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej.


W standardowej pozycji pionowej, kolumna znajduje się w korpusie statywu, tak aby środek ciężkości umiejscowiony był centralnie (jest to niezbędne dla bezwibracyjnej fotografii i równomiernego rozłożenia masy). W pozycji poziomej, pozwala na dowolne ustawienia aparatu w ciasnych lub trudno dostępnych miejscach. Zapewnia on również doskonałe warunki do fotografowania płaskorzeźb oraz podobnych obiektów.


Komponenty magnezowe:

Zastosowane komponenty karbonowo magnezowe zredukowały wagę o 30%, zapewniając wciąż doskonałą stabilność statywu. przewyższając aluminium pod katem systemu anty wibracyjnego.


Super niski kąt fotografowania:

Statyw Benro zapewniając wszechstronność ustawień, pozwala na uzyskanie super niskiego kąta fotografowania, poprzez ustawienie kolumny centralnej w pozycji poziomej.


Regulacja kątów nóg:

Statywy Benro posiadają regulowane ustawienia kątów nóg, aby ułatwić ustawienie statywu na nierównym podłożu. Każda noga może być ustawiona niezależnie pod kątem 24, 55 lub 80 stopni.


Wymienne zakończenia nóg:

Możliwość wymiany gumowych zakończeń nóg na kolce ze stali nierdzewnej (dostępne osobno), pozwalające na stabilne ustawienie statywu w różnych warunkach (dostępne w zestawie z każdym statywem w wersji karbonowej)


Pokrętło blokady kolumny:

Konstrukcja pokrętła pozwala na ustawienie kolumny zarówno w pozycji pionowej jak i poziomej, co pozwala na jeszcze większą swobodę w robieniu zdjęć.


Piankowy uchwyt:

Statyw posiada uchwyt z pianki NBR (Nitro Butadien), który zapewnia wygodny i pewny uchwyt. W zimie działa jak izolator pomiędzy zimnym statywem, a dłońmi użytkownika.


System zatrzaskowy blokowania sekcji nóg:

najnowszy inżynierski plastikowy zatrzask blokujący - łatwa obsługa, płynność i wytrzymałość.

Dane techniczne

wysokość maksymalna [cm] 164
wysokość minimalna [cm] 39
maksymalne obciążenie [g] 6000
Waga [g] 1860
blokada nóg zaciski
stopki gumowane
głowica Nie
w zestawie statyw
gwarancja 24 miesiące

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie