Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

STATYW Benro A2970T

powrót do listy

STATYW Benro A2970T

Kod produktu: 31314
Grupa towarowa: statywy
Producent: Benro
CENA NETTO: 454.47 zł

559.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Benro A2970T to trzysekcyjny statyw wykonany z aluminium. Przeznaczony głównie dla lustrzanek cyfrowych i aparatów średnioformatowych.

Aby ułatwić ustawienie statywu na nierównym podłożu, producent wyposażył sprzęt w możliwość regulowania ustawień kątów nóg. Każda noga może być ustawiona niezależnie pod kątem: 24 lub 55 stopni. By zwiększyć komfort pracy, wykorzystano specjalny system zapobiegający obracaniu się nóg i utrzymujący każdą z sekcji w odpowiednim miejscu. Dodatkowym zabezpieczeniem nóg jest system chroniący przed dostaniem się kurzu i wody. Gumowe zakończenia nóg, które możemy również zastąpić wykonanymi ze stali nierdzewnej kolcami, zwiększają stabilność statywu w trudnych warunkach i na nierównych podłożach.

Pokrętło blokady kolumny z umożliwia ustawienie kolumny w pozycji pionowej oraz poziomej, co umożliwia większą elastyczność fotografowania. W podstawie kolumny centralnej znajdują się trzy śruby, które pozwalają na bezpieczne umocowanie i zablokowanie głowicy. Z drugiej jej strony, na dole, umieszczono hak, który umożliwia zawieszenie obciążenia, co daje dodatkową stabilizację naszego sprzętu.

Uchwyt z pianki NBR (Nitro Butadien) zapewnia użytkownikom pewny i wygodny uchwyt, a przy niskich temperaturach działa jak izolator między dłońmi fotografującego a statywem.

Dane techniczne

wysokość maksymalna [cm] 177,5
wysokość minimalna [cm] 39
maksymalne obciążenie [g] 8000
Waga [g] 2530
blokada nóg zatrzask
stopki gumowane
gwarancja 24 miesiące

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie