Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

STATYW Benro C-056 M8

powrót do listy

STATYW Benro C-056 M8

Kod produktu: BEN000106
Grupa towarowa: statywy
Producent: Benro
CENA NETTO: 168.29 zł

207.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Statywy karbonowe

Benro jako pierwsza firma opracowała i zastosowała drugą generację technologii włókien węglowych.

Nowe sekcje mają tylko 1.0 mm grubości i jednocześnie zachowują najwyższy poziom siły i sztywności. Ten niezwykły wzrost ogólnej wytrzymałości został osiągnięty dzięki najnowszej technice toczenia i kompresji. Druga generacja statywów karbonowych oferuje tą samą­ silę, wytrzymałość i redukcję drgań co pierwsza generacja ( sekcje 1.5 mm grubości) przy wadze niższej o 30%. Całkowita waga statywów jest o 15% niższa w porównaniu z pierwszą g­eneracją i o 60% niższa od statywów wszystkich konkurencyjnych firm.

Materiały sekcji nóg:
W konstrukcji nóg użyto ulepszonych aluminiowych rurek o grubości 1,2mm, skonstruowanych tak, aby maksymalnie zwiększyć nośność statywu.

Komponenty magnezowe:
Zastosowane w wersji M8 komponenty karbonowo magnezowe zredukowały wagę o 30%, zapewniając wciąż doskonałą stabilność statywu przewyższając aluminium pod katem systemu anty wibracyjnego.

Zestawy śrub montujących głowicę:
Trzy śruby, znajdujące się w podstawie kolumny centralnej, pozwalają na bezpieczne umocowanie i zablokowanie głowicy (nie występuje w statywach o numerach #0)

Piankowy uchwyt:
Statyw posiada uchwyt z pianki NBR ( Nitro Butadien), który zapewnia wygodny i pewny uchwyt. W zimie działa jak izolator pomiędzy zimnym statywem, a dłońmi użytkownika

Regulacja kątów nóg:
Statywy Benro posiadają regulowane ustawienia kątów nóg, aby ułatwić ustawienie statywu na nierównym podłożu. Każda noga może być ustawiona niezależnie pod kątem 24,55 lub 80 stopni.

System blokowanie sekcji nóg:
Statywy Benro posiadają nowy system zapobiegający obracaniu się nóg, utrzymujący każdą sekcje w odpowiednim miejscu. Innowacyjny system blokowania nóg powstrzymuje kurz i wodę oraz pozwala rozłożyć statyw w niecałe 15 sekund.

Torba na statyw
Torby Benro wykonane są z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia najwyższy stopień ochrony oraz ułatwia transport statywu oraz głowicy.

Dane techniczne

wysokość maksymalna [cm] 74
wysokość minimalna [cm] 24.5
maksymalne obciążenie [g] 5000
Waga [g] 650
blokada nóg twist
stopki gumowane
głowica Nie
mocowanie 1/4, 3/8 cala
poziomica tak
w zestawie statyw, pokrowiec
gwarancja 24 miesiące

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie