Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

STATYW Velbon P-MAX + pokrowiec

powrót do listy

STATYW Velbon P-MAX + pokrowiec

Kod produktu: STA000016
Grupa towarowa: statywy
Producent: Velbon
CENA NETTO: 260.16 zł

320.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Statyw Velbon P-Max to jeden z najlżejszych statywów firmy Velbon. Jego waga to zaledwie 0.8 kg. System rozkładanych nóg i ich blokady , umożliwia szybkie rozłożenie statywu do odpowiedniej wysokości. Sprawnie przebiega również proces składania .

Głowica zapewnia stabilne położenie zamontowanego aparatu Statyw jest niezbędny podczas wykonywania zdjęć z długimi czasami naświetlania (szczególnie w nocy), oraz w przypadku używania długich zoomów , gdzie istnieje obawa poruszenia aparatu i otrzymania nieostrych zdjęć. Również w czasie uroczystości rodzinnych podczas fotografowania z użyciem samowyzwalacza jest przydatny, bowiem daje możliwość przyłączenia się do fotografowanej grupy.

Spółka Velbon przez pół wieku swego istnienia zyskała miano firmy wiodącej w dziedzinie rozwoju, wykonania i produkcji statywów i ich akcesoriów. Poszukują c najlepszych rozwiązań, by spełnić wymagania zarówno początkujących fotoamatorów jak i doświadczonych fotografików profesjonalnych, wyspecjalizowała się w produkcji statywów spełniających oczekiwania zarówno tych pierwszych jak i drugich. Użytkownik otrzymując produkt firmy Velbon ma pewność, że jest to produkt , który będzie odpowiadał jego potrzebom.

Dane techniczne

wysokość maksymalna [cm] 131
wysokość minimalna [cm] 37
maksymalne obciążenie [g] 1500
Waga [g] 800
blokada nóg twist
stopki gumowane
głowica trzykierunkowa
poziomica tak
w zestawie statyw, pokrowiec
gwarancja 24 miesiące

Przydatne łącza

Pomoc techniczna

Nasze serwisy WWW

Informacje o firmie