Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Tablet Graficzny Wacom Cintiq 13 Pen & Touch

powrót do listy

Tablet Graficzny Wacom Cintiq 13 Pen & Touch

Kod produktu: DTH-1300
Grupa towarowa: tablety graficzne
Producent: Wacom
CENA NETTO: 3 665.04 zł

4 508.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Nadzwyczaj indywidualne doświadczenie projektowania – ekran do tworzenia Cintiq 13HD Creative Pen & Touch


Nowy ekran do tworzenia Cintiq 13HD Pen & Touch to najlepszy wybór dla kreatywnych profesjonalistów. Ten szkicownik o przekątnej ekranu 13,3" i rozdzielczości full HD charakteryzuje się wyjątkową czułością na nacisk, zapewniającą naturalne wyczucie pióra na ekranie oraz wygodną funkcją obsługi dotykowej, gwarantującą szybszy przepływ pracy. Ciesz się wyjątkowym doświadczeniem projektowania, dzięki wydajnemu ekranowi Cintiq o kompaktowej i lekkiej konstrukcji w cienkiej obudowie – pracując dokładnie tak, jak chcesz.


Poważne szkicowanie dla zawodowego artysty
Rozwiń swój prawdziwy potencjał twórczy dzięki Cintiq 13HD touch. Pracuj intuicyjnie, bezpośrednio na ekranie, używając pióra Pro Pen. Funkcje, takie jak 2048 poziomów czułości na nacisk, rozpoznawanie nachylenia pióra i ergonomiczny kształt, pozwalają precyzyjnie kontrolować ekran, zapewniając naturalne wyczucie pióra podobne do rysowania na papierze. Możesz łatwo kreślić płynne linie albo wykonywać skomplikowane pociągnięcia pędzlem, dzięki którym Twoje pomysły ożyją. Twórz śmiałe projekty, które będą olśniewać z każdej perspektywy. Będzie to łatwiejsze dzięki wyświetlaczowi LED o wysokiej rozdzielczości 1920 x 1080, charakteryzującym się kątem widzenia 178° i wyświetlającemu 16,7 miliona kolorów.


Znakomita wydajność i naturalna obsługa dotykowa
Cintiq 13HD touch mimo małych rozmiarów oferuje liczne zalety dostępne u większych, pulpitowych wersji Cintiq. Cztery konfigurowalne przyciski ExpressKey™, przełącznik Rocker Ring oraz ekranowe przyciski sterujące, takie jak menu okrągłe, umożliwiają łatwy dostęp do wygodnych skrótów w Twoich ulubionych aplikacjach do tworzenia. Dzięki gestom multi-touch możesz przesuwać, przybliżać i obracać obraz lub też nawigować jedną ręką, a retuszować drugą – wciągające doświadczenie interaktywnego tworzenia, które zachwyci każdego artystę. Pracuj tak, jak lubisz, dzięki regulowanej podstawie z trzema ergonomicznymi pozycjami. Ustaw ekran pod katem 22°, 35°, 50° lub w pozycji poziomej, odłączając podstawę.


Stanowisko pracy odpowiadające Twoim przyzwyczajeniom
Cintiq 13HD touch z wygodnymi podkładkami antypoślizgowymi oferuje duży aktywny obszar roboczy, zajmując przy tym minimalną ilość miejsca na biurku. Wygodny przewód 3 w 1, który umożliwia podłączenie ekranu do komputera Mac lub PC, pozwala przeprowadzić całą konfigurację w mgnieniu oka. W ten sposób unikniesz rozpraszających czynności, dzięki czemu nie umknie Ci żaden rewolucyjny pomysł. Po prostu podłącz kabel do komputera i zacznij pracować – tak samo wygodnie za każdym razem, niezależnie od tego, czy jesteś osobą prawo- czy leworęczną. Oprócz tego masz do dyspozycji niewielki futerał, w którym oprócz kompaktowego pióra Pro Pen możesz przechowywać dodatkowe wkłady, narzędzie do wyjmowania wkładów i kolorowe obrączki, dzięki którym spersonalizujesz i wyróżnisz swoje pióro.


 • W zestawie:
  Interaktywny tablet piórkowy LCD Cintiq 13HD
 • Regulowana podstawa
 • Pióro Pen, Etui z 9 wymiennymi, standardowymi wkładami i urządzeniem do ich wyjmowania
 • Podstawka pod piórko
 • Przewód Wacom 3-w-1 z HDMI i USB
 • Zasilacz
 • Instalacyjna płyta CD
 • Przewodnik szybkiego startu
 • Dane techniczne

  obszar roboczy 299 x 171
  rozdzielczość 1920 x 1080
  ilość poziomów nacisku 2048
  piórko Tak
  interfejs HDMI, USB
  oprogramowanie Sterowniki i oprogramowanie
  wymiary 374 x 248 x 13 mm - 1.2 kg

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie