Nie masz konta? Zarejestruj się przypomnij hasło

E-mail:Hasło: zapamiętaj

Tablet Graficzny Wacom Cintiq 27QHD Pen & Touch

powrót do listy

Tablet Graficzny Wacom Cintiq 27QHD Pen & Touch

Kod produktu: DTH-2700
Grupa towarowa: tablety graficzne
Producent: Wacom
CENA NETTO: 8 843.09 zł

10 877.00 zł

szt.

Dostępne zdjęcia:

Opis

Nowe ekrany piórkowe do tworzenia – Cintiq 27QHD touch od Wacom.


Narzędzia się zmieniają – twórczość pozostaje.
Przygotuj się na następny etap ewolucji Cintiq: Nowe doznanie twórczego profesjonalizmu bezpośrednio na ekranie dzięki zapierającemu dech w piersiach 27-calowemu wyświetlaczowi o krystalicznie wyrazistej rozdzielczości i niezwykle realistycznych kolorach.

 • Skalibruj precyzyjne odwzorowanie kolorów na swoim wyświetlaczu za pomocą narzędzia Wacom Colour Manager Wspierany przez X-Rite (produkt dostępny oddzielnie). Cintiq 27QHD to narzędzie twórcze pierwszego wyboru, wspomagające każdą zaawansowaną pracę artystyczną, ponieważ wyświetla aż 1,07 miliarda kolorów oraz odwzorowuje 97% przestrzeni barw AdobeŽ RGB.
 • 27-calowy szklany wyświetlacz bez krawędzi i o rozdzielczości 2560 x 1440, umożliwiający tworzenie dużych prac z ogromną ilością szczegółów.
 • Rysuj, maluj, projektuj i edytuj bezpośrednio na ekranie za pomocą pióra o 2048 poziomach czułości na nacisk, które zachowuje się tak jak tradycyjny pędzel lub marker.
 • Przyśpiesz swój workflow, korzystając z pióra, ekranowych przycisków sterujących i menu okrągłego.
 • Pilot ExpressKey sprawi, że zawsze będziesz miał kontrolę nad swoim Cintiq 27QHD. Ten mieszczący się w ręce zestaw przycisków z pierścieniem Touch Ring pozwala skoncentrować się na pracy. Można umieścić go gdziekolwiek, gdzie będzie on przydatny podczas rysowania – na ekranie, w dłoni lub obok klawiatury.
 • Zwiększ swój komfort dzięki opcjonalnej podstawie, przy której poczujesz się tak, jakbyś pracował przy sztalugach lub stole kreślarskim. Skorzystaj z szerokiego wyboru podstaw Ź– można wykorzystać solidne, zintegrowane nóżki dwupozycyjne, ale także opcjonalną podstawę ergonomiczną Cintiq Ergo Stand lub ramię VESA oferowane przez innych producentów.
 • Dane techniczne

  obszar roboczy 596.7 x 335.6 mm
  rozdzielczość 2560 x 1440
  ilość poziomów nacisku 2048
  piórko Tak
  myszka Nie
  interfejs DisplayPort, DVI, HDMI, USB
  oprogramowanie Sterowniki i oprogramowanie
  wymiary 770 x 465 x 54.5 mm - 9 kg

  Przydatne łącza

  Pomoc techniczna

  Nasze serwisy WWW

  Informacje o firmie